• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

Jajj most talatam ezt a kepet. Honnan hova jutott az aki.
Megelegedve nem vagyok vele, kicsit kaotikus...de eleg sokat tanulok belole. Mar lassan haromnegyed eve molyolgatok ebben az akiban, sokmindent mashogy csinalnek. Még tanulgatok egy "keveset", de mar megvan fejben az uj scape.
Eloszor meg az ultetes is nehezen ment, volt, hogy itt zokogtam az aki felett, mert nem maradt lent egy novenycsomo.:D:D:D
Aztan ilyen alga-olyan alga. Garnelahalas.:cry: Eddig az itt tanultak alajpjan sikerult megbirkoznom a nehezsegekkel. Nagyon segitokesz kozosseg.:love: Orulok, hogy ratalaltam erre a forumra!:love:
Koszonom Mindenkinek aki koveti tevekenysegeimet es koszonom a sok segitseget.
Szep napot mindenkinek.
20180603_144821.jpg
 
Igen, csak negyvennyolcmillioszor atalakitottam. A nagy fa elolrol kikerult. Helyen anubias van. Mohasitottam. Gyepet csereltem. A stemeket folyamatosan kopasztom.
Ja...mocskos a homokom, mert ezek a varacskosdisznok osszeturjak:ROFLMAO:

Te kis huncut! Mindkettő tetszik, mert más a karaktere. (y)
Azért a buce-boltív árulkodott. Nem mellesleg sárgulok az irigységtől, pont a bucék miatt.
 
Orulok, hogy tetszik.:)
Hat igen...a bucek csodas kis novenyek. Annyira valtozatosak szinben, meretben, formaban. Es meg viragoznak is....:love:
(Lattad mar a Bucelandot?:love::love::love:)

Nem mertem megnézni, mert szívszélhűdést kapnék. :D
Egy 54 litereset szeretnék köves-ágas-bucésnak. Az üveg már megvan, már csak többit kell összespórolnom. Időbe fog telleni. :grumpy:
 
Sziasztok.
Sima kis vizcsere volt. Porszivozas.
Nem tetszik a fissidens. Ecsetes. Lehet tarra nyirom legkozelebb. Hagytam korabban nagyon elkanaszodni es sok koszt rejtett magaban...szerintem ennek iszom a levet.
Mamik jol vannak. Alig birom kivarni, hogy legyenek pici garnélák. Remelem a coryk es a borik :ROFLMAO: hagynak beloluk.
Leszivtam elolrol a homokot mert mar nagyon osszeturtak az amazoniaval. Kitakaritottam es visszatoltottem. Nem fog sokaig tartani.
20180610_115756.jpg
Stemek szepen surusodnek, nodogelnek. Itt a jobb sarokban az egyik reinicki meg szerintem elfelejtette, hogy o valojaban mini.:D
Elol a parvula mintha kezdene osszeszedni magat. Legalabbis nem halodik es lattam egy egeszen uj szalat is.
Elviragzottak az anubiasok. Levagdostam a csuf viragmaradekokat.
Asszem ennyi tortent.
Tovabbi szep napot.
 
Sziasztok.
Sima kis vizcsere volt. Porszivozas.
Nem tetszik a fissidens. Ecsetes. Lehet tarra nyirom legkozelebb.

A fissi a többi mohával ellentétben nálam jól bírta a carbózást. Gyakorlatilag meg sem kottyant neki. Próbáltad már?
 
Sziasztok.
Kitakaritottam a szurot. Csereltem vizet. Es felkerult ket kis venti! Koszonom szepen @TZ a profi tartokat hozzajuk. A harmadik is felkerult a kis aki fole. Olyan profi "toldo"-val keszitette, hogy jo lesz 4 es 6 mm-es uvegre is. Csinik lettek.
Ecset meg van de megint huzodik vissza.
A fissit nem tudom megnyirni ... mert tele van babagarnivaaaaal! :love:
20180617_191100.jpg 20180617_190552.jpg 20180617_190513.jpg
Tovabbi szep estet.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére