• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green of Nature

A héten Pesten volt dolgom, s ha már ott jártam gondoltam benézek a Vadonba, úgy sem voltam még ott!
Pár kép az ott szerzett Sakura garnikról:
4912630574_a59d7da1ab_z.jpg

4912025287_171f2648f4_z.jpg

Ha már fotóztam, pár kép az élőlényekról:
Red Cherry
4912630812_31a6cf4f73_z.jpg

Hyphessobrycon amandae
4912025473_2d318aba01_z.jpg

a végére pedig egy hangulatkép:
4912629970_f6fe4326cc_z.jpg
 
Szépek a kis garnélák,és gratula az akihoz is!Én imádtam a régi formáját,de úgy látom más stílusban is ki tudod belőle hozni a maximumot! :clap:
 
Szépek a fotók gratu. Úgy látom közben a fotós cuccod is javult :thumbup:
Megérdemlik az akváriumaid, hogy végre szép részletgazdag fotók szülessenek róluk.

ui: most látom, hogy a gépcsere már korábban volt. :oops: :angel:
 
Sgábor said:
Szépek a kis garnélák,és gratula az akihoz is!Én imádtam a régi formáját,de úgy látom más stílusban is ki tudod belőle hozni a maximumot! :clap:
Köszi szépen a garnélák nevében is :lol: , szerintem ez a stílus nehezebb mint a sziklás!
Az iwaguminál max. 4 fajta növényt kellett gondoznom, a mostaninál pedig min. 10 fajta növényt kell figyelni hogy rendesen fejlődik-e! ;)
De hozzáteszem ettől lesz izgalmasabb az összeállítás!
viktorlantos said:
Szépek a fotók gratu. Úgy látom közben a fotós cuccod is javult :thumbup:
Megérdemlik az akváriumaid, hogy végre szép részletgazdag fotók szülessenek róluk.

ui: most látom, hogy a gépcsere már korábban volt. :oops: :angel:
Igen javult végre ;) , de nem olyan profi mint a tied!
Még csak most tanulom ezt a fotós témát, nagyon tetszik és már most látszik hogy sokkal de sokkal jobb kép készűl így, mint a régi fényképező gépemmel! :cool:
De még itt is mint az akvakertészetben , van még mit tanulnom! ;)
 
Szia!

Gratulálok a képekhez tényleg szép fotók születtek! Annyit elárulnál miről mire változott a felszerelés?
A jó kép nem a felszereléstől lesz jó hanem attól hogy ha nem sikerült a kép tudod mit kell tenned hogy jó legyen...
 
Szépek a garnélák. Az akvakertészet és a fotózás kéz a kézben jár :D
 
Labirintkopoltyus said:
Szia!

Gratulálok a képekhez tényleg szép fotók születtek! Annyit elárulnál miről mire változott a felszerelés?
A jó kép nem a felszereléstől lesz jó hanem attól hogy ha nem sikerült a kép tudod mit kell tenned hogy jó legyen...
Szia!
Köszi szépen, a felszerelés annyit változott hogy egy Samsung S860-ról váltottam egy Canon 1000D-re,tehát nem kicsit! :lol:
(A verseny fotók egy Finepix S2100Hd kölcsön géppel készültek)
Mint kezdő DSLR használó, még rengeteget kell tanulnom! ;)
inadsz said:
Szépek a garnélák. Az akvakertészet és a fotózás kéz a kézben jár :D
Ez így igaz Dani! ;) :cool:
 
Véget ért ennek az akimnak (elrendezésnek) is a pályafutása!
Megtőrténtek a Versenyfotózások és szét is szedtem!
Hamarosan beteszem a Befejezett naplók közé!
Folyt. köv. hamarosan egy új Naplóban! ;)
 
Back
Oldal tetejére