• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Flame

Na végre valami új tőletek!En ezt a gyönyörű fát ällitva raknám bele(persze nem tudom mi a koncepció),és meg raknak bele párat.Na bocs,kicsit elkalandoztam!Hajra hajra!
 
Na végre valami új tőletek!En ezt a gyönyörű fát ällitva raknám bele(persze nem tudom mi a koncepció),és meg raknak bele párat.Na bocs,kicsit elkalandoztam!Hajra hajra!
Hát állítva a fele kilógna felfelé.
Bár fején találtad a szöget: terveztünk neki egy 60*60*60-as kis kockát amiben ácsoroghatott volna, de @viktorlantos Nagyfőnök lebeszélt róla.:cry:
 
Amúgy azt nézem, hogy ha ebben a szögben marad, hátra kell tenni amennyire lehet. És picit jobbra, hogy optikailag arányosabb legyen (közel aranymetszés). Most teljesen középen van az optikai középpont.

És lehet egy kicsit emészteném a látványt.... ebben a formában egy lezuhant űrhajót simán lehetne belőle építeni ami ütne :) B kinyír, hogy nem mi építettük meg :)

spaceship_crash_by_klauspillon-d5l696g.jpg

Imaginary-Landscapes-Wojtala.jpg
 
Amúgy azt nézem, hogy ha ebben a szögben marad, hátra kell tenni amennyire lehet. És picit jobbra, hogy optikailag arányosabb legyen (közel aranymetszés). Most teljesen középen van az optikai középpont.

És lehet egy kicsit emészteném a látványt.... ebben a formában egy lezuhant űrhajót simán lehetne belőle építeni ami ütne :) B kinyír, hogy nem mi építettük meg :)

View attachment 7540

View attachment 7541
Hátra és jobbra is max 2-2 cm-t lehetne odébb tenni, de az ezen már nem segítene. (Hátul már majdnem az üvegen van, jobb oldalt pedig "ástunk" egy gödröt- mintha abból szakadt volna ki- és az foglalja a helyet.)
 
Belevágtunk...!
Nagyon egyedi a fa szerkezete és mintázata!(y)
Meg szabad kérdezni, hogy miféle?

Nagyon kíváncsi leszek a scape-re, mert ezt a fát bűn eltakarni növényekkel, inkább úgy kellene megépíteni a környezetét és kitalálni a növényeket, hogy kihangsúlyozzák a fa egyediségét -szerintem.

@kuchi ha felfele állna, akkor leginkább valami mitikus többágú lándzsa hegyére emlékeztetne -engem legalábbis- de így szerintem jobban érvényesül, ha úgy tetszik: többet ki lehet hozni belőle.

Niki, Ati, nagyon várom a folytatást;)
 
Nagyon egyedi a fa szerkezete és mintázata!(y)
Meg szabad kérdezni, hogy miféle?

Nagyon kíváncsi leszek a scape-re, mert ezt a fát bűn eltakarni növényekkel, inkább úgy kellene megépíteni a környezetét és kitalálni a növényeket, hogy kihangsúlyozzák a fa egyediségét -szerintem.

@kuchi ha felfele állna, akkor leginkább valami mitikus többágú lándzsa hegyére emlékeztetne -engem legalábbis- de így szerintem jobban érvényesül, ha úgy tetszik: többet ki lehet hozni belőle.

Niki, Ati, nagyon várom a folytatást;)
Azért is írtam,hogy ha fel fele ällitva lenne akkor meg kéne belőle pár darab!De most mar kíváncsi vagyok mi lesz belőle!Ahányan vagyunk annyi scapet lehetne építeni.
 
Nekem elsőre Posszeidon kissé viseletes lándzsájára hasonlít, ami ugye a hatalom jelét szimbolizálta egykor!
én kívánom, hogy uralkodni tudjál a következő szenvedélyeden és algamenteset kívánok!
 
Back
Oldal tetejére