• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Desert Oasis

Lehet,hogy kérdeztem már de van víz az akiban?:eek:
Egyszerűen gyönyörű az aki!(y)
A lebegő ricciánál padlót fogtam!Nagyon jó!

Hehe megnyugtatlak van benne víz! Csak a fényképeken nem látszik. Bár az igaz hogy vízcsere után extra tiszta szokott lenni. :)
 
Hát bevallom hősiesen hogy elfelejtettem indítani. :) Pénteken melóba még eszemben volt hogy este gyorsan feltöltöm az egyik képet, de aztán kiment a fejemből. Most reggel jutott eszembe. :facepalm: Szóval most az kimarad... :(
 
Huh de rég nem írtam a naplómba. Lassan kezdem nem megérdemelni a "legjobb naplók" titulust. :D Az az igazság hogy túl sok változás nincs az akvárium háza-táján így hatalmas ingerenciát nem éreztem hogy képekkel bombázzalak titeket. Volt némi hanyagság miatt fellépő alga meg miegyebek, de ettől eltekintve zavartalan az élet a kristálykockában. A legutóbbi fotózás képeit azóta sem sikerült megismételnem, az a két kép amit most délután csattintottam sem hozza a színvonalat de gondoltam azért megmutatom hogy áll most a növényzet. Az a tapasztalatom hogy ezt az elrendezést sokkal könnyebb karban tartani mint mondjuk az előző akváriumomat.
Hamarosan lecserélem a világítást mert ez már igen csak halódó félben van. Ha megvan az új technika akkor egy kicsit tesztelem aztán valószínűleg átalakításra kerül az akva hamarosan...


2013.08.25. 0665
by outro, on Flickr


2013.08.25. 0667
by outro, on Flickr

(y)
 
Nagyon brutál még mindig az akid outro (y),többek közt ez is inspirált amikor az enyémet építettem,de ehhez még nagyon fel kell nőnie :D
 
Na ma fotóztam. Ettől jobb képet sajnos ezzel a technikával nem lehet kihozni. Még több fény kéne, főleg hátra hogy a hátteret jól meg lehessen világítani. De sajnos fotós ismerősöm nincs itt úgyhogy komolyabb technikát nem tudtam felvonultatni. A halak idomítása sem az erősségem. El nem tudom képzelni hogy a GA-s fiuk meg mondjuk Cecsak hogy tudja úgy hajkurászni a halakat, hogy mind egy irányba szépen beálljon. Valószínűleg türelmem sincs elég hozzá :D :D
Minden esetre azért nem lett rossz a végeredmény, ha nem is vagyok teljesen megelégedve vele, egyelőre jobbat az itthoni technikával nem tudtam kihozni. Valószínűleg ez az utolsó normálisan beállított kép az akiról. Lassan el jön az idő hogy ezt is szétkapjam és valami másba fogjak. Lehet hogy ezeket majd bedobom még valami versenyre. Ha jól tudom lesz egy német verseny is valamikor novemberben. Még eldöntöm...:rolleyes:


Végleges_0790
by outro, on Flickr


Végleges_0799
by outro, on Flickr


Végleges_0808
by outro, on Flickr

ÉS egy szivárványos: :D

Végleges_0811
by outro, on Flickr
 
Köszönöm! Lágyvizet még nem használtam eddig. Valószínűleg a növények, meg persze a halak is jobban éreznék magukat, de a jelenlegi lakásban ez nem megoldható. Talán majd egyszer. Amit hamarosan lecserélek az a világítás lesz. A régi már nagyon halódik, illetve kicsit kevésnek is érzem a kb 0.7 w/l-t. Reményeim szerint a jövő hónapban meglesz az új pilács. :)
 
Back
Oldal tetejére