• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dennerle Scaper's Green

Rush77

Kertész szaki
Sziasztok! Esetleg valaki próbálta az elmúlt években? Nagyon gondolkozom rajta hogy kipróbálom. Tulajdonképpen van egy komplett Scaper rendszerük a Greenel, az Npk boosterrel, és a Scapers soilal. Valakinek esetleg tapasztalat?

tsokee

VIP kertész
Sziasztok! Esetleg valaki próbálta az elmúlt években? Nagyon gondolkozom rajta hogy kipróbálom. Tulajdonképpen van egy komplett Scaper rendszerük a Greenel, az Npk boosterrel, és a Scapers soilal. Valakinek esetleg tapasztalat?
Szia, két low tech akváriumot (60 és 40 literesek) ezzel tápoztunk, nagyon gazdaságos az adagolása, a 60-asba napi 1 ml-t nyomtunk, pedig eléggé tele volt növénnyel. Alga gondunk nem nagyon volt. Az NPK Boosterrel együtt adagoltuk. Most csak azért fogunk váltani, mert a 250 ml-es kiszerelésnél nagyobbat nem találtunk, még Németországból sem sikerült szerezni, az meg nem gazdaságos, átállunk GA micmacra.

Rush77

Kertész szaki
Szia, két low tech akváriumot (60 és 40 literesek) ezzel tápoztunk, nagyon gazdaságos az adagolása, a 60-asba napi 1 ml-t nyomtunk, pedig eléggé tele volt növénnyel. Alga gondunk nem nagyon volt. Az NPK Boosterrel együtt adagoltuk. Most csak azért fogunk váltani, mert a 250 ml-es kiszerelésnél nagyobbat nem találtunk, még Németországból sem sikerült szerezni, az meg nem gazdaságos, átállunk GA micmacra.
Köszönöm! Éppen most nézegettem. Fél literest találtam, asszem 15-vagy 16 euro. De csak a Greenből. Npk boostert csak kicsiben találtam. Jövőhéten szétnézek a boltokban is.

12,99€ a 250ml
500ml valamiért nem lehet kapni!
de amugy jobban jársz a ga mic-mac al olcsóbb s sztem tuti hogy jobb!
üdv Ehningen-böl

Rush77

Kertész szaki
Ahh , te is Németországban? :) Sőtt, itt a szomszédban :) Én a Ga-t használtam már évekig, valóban jó. Most tropicát használom. Igazából ez is jó. De kíváncsi vagyok mit tud a Dennerle, ha már direkt az aquascpingre van nekik tápjuk.

Oldal tetejére