• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dennerle Scaper's Green

rollreich

Legenda
A GA webshopban kapható a Dennerle kifejezetten aquascaping-hez tervezett tápja. Vannak erről tapasztalatok?
 
Sziasztok! Esetleg valaki próbálta az elmúlt években? Nagyon gondolkozom rajta hogy kipróbálom. Tulajdonképpen van egy komplett Scaper rendszerük a Greenel, az Npk boosterrel, és a Scapers soilal. Valakinek esetleg tapasztalat?
 
Sziasztok! Esetleg valaki próbálta az elmúlt években? Nagyon gondolkozom rajta hogy kipróbálom. Tulajdonképpen van egy komplett Scaper rendszerük a Greenel, az Npk boosterrel, és a Scapers soilal. Valakinek esetleg tapasztalat?
Szia, két low tech akváriumot (60 és 40 literesek) ezzel tápoztunk, nagyon gazdaságos az adagolása, a 60-asba napi 1 ml-t nyomtunk, pedig eléggé tele volt növénnyel. Alga gondunk nem nagyon volt. Az NPK Boosterrel együtt adagoltuk. Most csak azért fogunk váltani, mert a 250 ml-es kiszerelésnél nagyobbat nem találtunk, még Németországból sem sikerült szerezni, az meg nem gazdaságos, átállunk GA micmacra.
 
Szia, két low tech akváriumot (60 és 40 literesek) ezzel tápoztunk, nagyon gazdaságos az adagolása, a 60-asba napi 1 ml-t nyomtunk, pedig eléggé tele volt növénnyel. Alga gondunk nem nagyon volt. Az NPK Boosterrel együtt adagoltuk. Most csak azért fogunk váltani, mert a 250 ml-es kiszerelésnél nagyobbat nem találtunk, még Németországból sem sikerült szerezni, az meg nem gazdaságos, átállunk GA micmacra.
Köszönöm! Éppen most nézegettem. Fél literest találtam, asszem 15-vagy 16 euro. De csak a Greenből. Npk boostert csak kicsiben találtam. Jövőhéten szétnézek a boltokban is.
 
Sziasztok! Esetleg valaki próbálta az elmúlt években? Nagyon gondolkozom rajta hogy kipróbálom. Tulajdonképpen van egy komplett Scaper rendszerük a Greenel, az Npk boosterrel, és a Scapers soilal. Valakinek esetleg tapasztalat?
12,99€ a 250ml
500ml valamiért nem lehet kapni!
de amugy jobban jársz a Green Aqua Micro Macro al olcsóbb s sztem tuti hogy jobb!
üdv Ehningen-böl
 
Ahh , te is Németországban? :) Sőtt, itt a szomszédban :) Én a Ga-t használtam már évekig, valóban jó. Most tropicát használom. Igazából ez is jó. De kíváncsi vagyok mit tud a Dennerle, ha már direkt az aquascpingre van nekik tápjuk.
 
Back
Oldal tetejére