• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Crooked Tree

Hihetetlen,de a hártya kezd teljesen eltűnni!Esőztető powa! :D
Próbáltam lőni képet is..azért felrakok egyet,bár nem valami jó,a halak bemozdultak! :LOL:
A rotala nyírása csak úgy sebtiben volt,ezért maradt a pár kósza szál,amit már csak a képen vettem észre,szóval kicsit fáradt vagyok! :D
A többi növény nyírása meg a holnapi vízcserekor lesz! :D
Ja és amit nem értek,hogy onnantól kezdve,hogy vissza vettem a microt a staghron miatt,a crypto levelei elkezdtek mállani,már kb egy tucatot szedtem ki!Nem igazán értem,mert őt pláne nem kéne érintse a dolog,de másra nem tudok gondolni! :S
És akkor egy kép szemből közkívánatra! :D

17459399_214e61e4d60d7c6080891bf983dd2d56_l.jpg
 
Ez a Crypto levél mállás ismerős nekem is.
Kezdettől fogva nagyon lassan akart csak nőni, aztán idővel elkezdett mállani. Pedig volt alatta táptalaj.
Aztán toltam alá pár JBL golyót és szépen megindult.
Csak egy kérdés: a rotalába nem akarsz valami ívet nyírni?
 
Azért nem értem a helyzetet,mert nőt szépen,sok új levelet hozott,ráadásul a táptalaj is új alatta és még nincs 4 hónapos!:confused:
A rotalat szerintem újra fogom nyírni a többi növénnyel együtt,csak gyorsan azért nyírtam bele,mert ahogy vissza raktam az esőztetőt,nagyon lökte oldalra vagy lefektette,vagy hogy mondjam! :D
A vízszint most eléggé alacsonyan van,simán lehet több víz,hogy a fa ne érjen pont ki a vízből,a másik ami még feltűnt,hogy az ültetésnél véletlenül csak előre sikerült rakni a HC-t bal 1/3-tól számítva,pedig a terv az volt,hogy majd nőjön vegyesen a parvulaval. Mennyire gáz a jelenlegi helyzet?
 
Gáznak egyáltalán nem mondanám.
Az előtér nagyon szép egészséges. A középtéren hiányzik nagyon a Crypto, illetve a hátteret nem tudom hogyan képzelted, de nekem hiányérzetem van.
A Cryptoval én pont ugyan így jártam, én tolnék alá 2-3 JBL golyót a helyedben, nálam legalábbis az bevált.
 
Na igen,a háttér acicularis lett volna,csak parvula lett belőle!:confused:
Arra gondolok,hogy elég fura,hogy elől végig hc van! :D
Most néztem,hogy hozott két új hajtást is a crypto,remélem,magához tér..nem igazán férne be oda semmilyen golyó,vagy hasonló táp,annyira ki van centizve minden! :D
 
Gáznak egyáltalán nem mondanám.
Az előtér nagyon szép egészséges. A középtéren hiányzik nagyon a Crypto, illetve a hátteret nem tudom hogyan képzelted, de nekem hiányérzetem van.
A Cryptoval én pont ugyan így jártam, én tolnék alá 2-3 JBL golyót a helyedben, nálam legalábbis az bevált.
bocs, hogy a kibic közbeszól de a háttérel kapcsolatban nekem is ez jutott eszembe... nem lenne jobb oda valami hangsúlyosabb növény? öööö bolbitis? :eek:
 
Üdv!

Zoli azt olvastam korábban a naplódban, hogy lokálisan betápoztad a cryptokat. Ez a JBL talaj miatt kellett? Nálam az Amazonia-ban a mai napig úgy nőnek, mint az állat és a standard tápozáson kívül nem megy más.

Zack, szerintem a háttér lehet a gyenge pont és középtájra is jó lenne egy-két bokorszerű növénycsomó. :rolleyes:
 
Zoli azt olvastam korábban a naplódban, hogy lokálisan betápoztad a cryptokat. Ez a JBL talaj miatt kellett?
Volt alatta Tropica táptalaj, de valamiért nem akart működni. Pár hónap után meguntam, benyomtam a golyókat és megindult.
 
Ha jól látom a difid egyszer már eltört? :D

Nem a diffi,hanem kaptam hozzá egy üveg toldót,ami nem egy szimpla u alakú kanyar,hanem még egy egyenes szár is tárul hozzá,így nem kell annyi csúnya,fehérré váló co2 cső az aksiban legyen,na az tört el! :D
 
Nem a diffi,hanem kaptam hozzá egy üveg toldót,ami nem egy szimpla u alakú kanyar,hanem még egy egyenes szár is tárul hozzá,így nem kell annyi csúnya,fehérré váló co2 cső az aksiban legyen,na az tört el! :D
Értem ,de nem is értem ,hogy ez nekem miért nem jutott eszembe :D Remélem még nem dobtam ki a difit :D
 
Back
Oldal tetejére