• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium rajzok

Sziasztok!
Leendő akváriumom tervrajza :)
DSC_0376_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
:) jó lesz :)

A dekorhomokos rész szúrt csak szemet nekem. Még egy egyszerűbb tó vagy folyó torkolat formát is nagyn nehéz egyben tartani, megakadályozni a keveredést. Azt a kis sziget szerű részt mivel szeretnéd kialakítani, körbehatárolni?

Remélem nem veszed okoskodásnak, csak elmondom, hogy én mire jutottam:
Ha megnézed a naplómat, akkor láthatod, hogy először úgy indutam, hogy két parti szakasz lesz a táj és egy fekete bazaltfolyó középen, de rájöttem, hogy elég macerás lenne a jobb oldali kis földsávot kialakítani, így maradtak a hasonló színű lávakövek, mohával. Bal oldalon, a kövek ellenére is átjövöget némi manado talaj.

Sok sikert a gyakorlati megvalósítához!

Üdv:

Csilla
 
Szia Csilla!
A naplódat már sokszor átolvastam,Én is nyitottam egyet ott meg van már az ötlet,hogy hogy is lenne.
Kisebb bazalt vagy andezit kövekkel raknám ki úgy hogy egy mélyebb folyómedernek tűnjön,de tudom és számolok is vele,hogy összekeveredhetnek.Elvileg a kis sziget nagyobb lenne és növényes kis szigetecskének gondoltam.Már csak a növényválasztásban vagyok bajban.
Köszönöm az ötleteket és még véletlenül sem veszem okoskodásnak hiszen ez lesz az első akim és pont ez a fórum célja hogy segítsünk egymásnak (y)
 
Úgy tűnik ezt a topikot csak Én töltöm meg :D
Na de itt van még egy a többihez hasonló elképzelés de egy kicsit több kővel,ami már meg van kalcit lesz szürkés fehér.
Annyit segíthetnétek ha valaki rákukkant hogy mennyi parvula kellhet egy ilyen terület beültetésére ha zselés GA-s ban gondolkodom.
Az aki 54 literes lesz.
sug3lj2iw2lgurxveb59.jpg
 
Jó az az első terv, csak a középső szigetet kell okosan megoldani. Aztán majd a kivitelezés lesz a nagy vízválasztó :) szó szerint :D
 
Jó az az első terv, csak a középső szigetet kell okosan megoldani. Aztán majd a kivitelezés lesz a nagy vízválasztó szó szerint
Na jó többet már ígérem nem csinálok:D
A szigetecske magasabban és a folyómeder meg alacsonyabban lesz,fejben már összeraktam csak az a baj mikor majd csinálom anyázni fogok,de remélhetőleg összehozom valahogy.
 
Csak hogy összezavarjalak a középső is jóóó!!!!
Köszi sokat segítettél az összezavarodásban,lassan már úgy érzem majd becsukom a szemem rakom a követ meg a fát és a végén kinyitam azt olyan lesz amilyen :p
Na jó csak vicc volt!
Köszi Laller!
 
Back
Oldal tetejére