• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

240 literes próbálkozás

mpetya said:
inadsz said:
Wow milyen gyönyörű virágja van ennek a növénynek. Illata milyen? :thumbup:
citrusos illata van, remélem sokáig megmarad, már kb egy hete kint volt a vízből, de csak ma délután nyílt ki, nagyon megörültünk neki.

nem tudok betelni vele :) Nekem is kell ilyen :)
 
P1040737.JPG

bal oldala
P1040738.JPG

jobb oldal
P1040739.JPG
P1040741.JPG
 
A red moor lehet szürke, lehet sárgás, lehet barnás. Gondolom a kitermeléstől és a fa korától, szárazságától stb-től is függ.
Teljesen mind1 milyen a színe, mert a vízben ugyanolyan mély barna lesz mindegyik. Izgi a scape hajrá. Jó hogy inverzben fejjel lefelé használtad a fákat, már most nagyon különleges hangulata van. (y)
 
Tegnap belekerültek a növények is de már nem volt energiám lőni egy képet sem, majd ma délután, mivel a redmoort le kellett súlyoznom mert még nem marad lent ezért annak a tetejére még nem került növény. Köszönöm az észrevételeket, remélem majd ha kiteljesednek a növények akkor is tetszeni fog :-P
 
Üdv mindenkinek.

Nem tudom, hogy hová írjam, de azt vettem észre, új akváriumomnál, nincs fólia a hátsó üvegfelületen és a víz hőfoka 3-5 fokkal alacsonyabb. Valaki tapasztalt ehhez hasonlót?
 
Back
Oldal tetejére