• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 180l RIO az első

Az a helyzet én még igen zöld fülü vagyok, nekem mindenhol van alga.. az akváriumom működik több mint egy éve, 180l es .. kb 2 honapja van co2 , led , meg egy nagyobb külső szűrő..
természetes fényt teljessen leredukáltam...
jövő héten kap egy 5 napos elsötétítést..
 
Az a helyzet én még igen zöld fülü vagyok, nekem mindenhol van alga.. az akváriumom működik több mint egy éve, 180l es .. kb 2 honapja van co2 , led , meg egy nagyobb külső szűrő..
természetes fényt teljessen leredukáltam...
jövő héten kap egy 5 napos elsötétítést..
A Black-out-nak nem vagyok híve, ahányszor próbáltam annyiszor az alga nagy része eltűnt de a növények is rendesen megsínylették.
 
Az a helyzet én még igen zöld fülü vagyok, nekem mindenhol van alga.. az akváriumom működik több mint egy éve, 180l es .. kb 2 honapja van co2 , led , meg egy nagyobb külső szűrő..
természetes fényt teljessen leredukáltam...
jövő héten kap egy 5 napos elsötétítést..
Naplót indítottál? Ha gondolod segíthetek v vannak nálam sokkal tapasztaltabbak, akik rögtön rámutatnak a problémára.
 
Naplót indítottál? Ha gondolod segíthetek v vannak nálam sokkal tapasztaltabbak, akik rögtön rámutatnak a problémára.
nem sajnos nem inditottam , tervezem ujrainditani az akváriumot akkor biztos inditok egyet.. amugy irtam pár topikba de nem törik össze magukat a profi kertészek a véleményezésben..
Biztossan élni fogok a segítséggel..
 
Azt látom, hogy egyszerre több mindent is változtattál, így szerintem ez nem lesz jó!!! Mindig, ha algád van csak 1 dolgon változtass, mert akkor tudod, hogy mi van, illetve vársz 2 hetet a változtatás után és próbálkozol mással! A Black Out ( reset) az utolsó, dúrva megoldások egyike!:)
 
Azt látom, hogy egyszerre több mindent is változtattál, így szerintem ez nem lesz jó!!! Mindig, ha algád van csak 1 dolgon változtass, mert akkor tudod, hogy mi van, illetve vársz 2 hetet a változtatás után és próbálkozol mással! A Black Out ( reset) az utolsó, dúrva megoldások egyike!:)
Szia, hát igen sok mindenen változtattam az utóbbi 2 hónapban..
elutazom ezért ajánlották a black outot.. nem tudok tápozni...
 
Azt látom, hogy egyszerre több mindent is változtattál, így szerintem ez nem lesz jó!!! Mindig, ha algád van csak 1 dolgon változtass, mert akkor tudod, hogy mi van, illetve vársz 2 hetet a változtatás után és próbálkozol mással! A Black Out ( reset) az utolsó, dúrva megoldások egyike!:)
Megoldottam a tápozást nem lesz elsötétítés, az algákat meg kiírtom, türelmem az igen nagy...
Minnél többet olvasok annál bátrabb leszek..
köszönöm a tanácsot , drasztikus modszer az a black out..
 
Back
Oldal tetejére