• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Reloaded 36l

Ennyi volt [emoji853]

Ma kikapcsoltam a CO2-t és a világítást. Holnap elutazik a lakosság.

95dac2bf76a9d87f97eede4963b504e2.jpg

6d3a1f00105702593e32079fbe8931ce.jpg


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
  • Like
Reactions: VIP
Kár érte, tényleg szép kiskert. :(

Lenne pár kérdésem, ha nem gond. :)
-27L-es akvába ajánlanál Boraras Uropthalmoides csapatot? :)
-A poppy mennyire jött be? Szerinted elérhető vele áramlat csökkentés? (Túlzottan folytani kell jelenleg a szűrőt, ezért gondolkodom poppy-n.)
-Azzal az egy ventivel mennyire sikerült elkerülni az akva túlzott felmelegédését? :)
 
Kár érte, tényleg szép kiskert. :(

Lenne pár kérdésem, ha nem gond. :)
-27L-es akvába ajánlanál Boraras Uropthalmoides csapatot? :)
-A poppy mennyire jött be? Szerinted elérhető vele áramlat csökkentés? (Túlzottan folytani kell jelenleg a szűrőt, ezért gondolkodom poppy-n.)
-Azzal az egy ventivel mennyire sikerült elkerülni az akva túlzott felmelegédését? :)
Szia!
- Boraras ideális 27 literben kb 10-15 egyeddel.
- ez nem poppy hanem spin, de a lényeg hogy erős szűrővel jól használható. Jól megtöri az áramlatot és még a túlsó sarokban is mozog a víz.
- a ventivel 25 fokon tudtam tartani a hőmérsékletet a legnagyobb melegben is. Egy változtatható feszültségű tápot használtam hozzá.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szia!
- Boraras ideális 27 literben kb 10-15 egyeddel.
- ez nem poppy hanem spin, de a lényeg hogy erős szűrővel jól használható. Jól megtöri az áramlatot és még a túlsó sarokban is mozog a víz.
- a ventivel 25 fokon tudtam tartani a hőmérsékletet a legnagyobb melegben is. Egy változtatható feszültségű tápot használtam hozzá.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Köszi szépen! :)

Ugye lesz utódja a kiskertnek? :)
 
Köszi szépen! :)

Ugye lesz utódja a kiskertnek? :)

Nagyon szép.
Mi a terv helyette?

Lesz (illetve már van) egy 60-as medence. Világítást kell keresnem hozzá (0,5W/l). Ebből egyértelmű hogy low tech lesz. Egyszerű fa dekoráció, anubias nana és limnobium laevigatum. Bőven elég nekem hogy havonta nyúljak hozzá.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére