• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Key's Forest

Na sracok ugyerzem kesz! Vagy inkabb mar nincs tobb idom a valtoztatasra. Ime par kep, velemenyeket ne tartsatok magatokban. Amugy miert van az, h igy oldalrol fenykepezve tetszik amit latok, de szembol nem adja vissza amit en latok. Na mindegy elsore ez lett. Par hetet meg uzemel az akva utana bontasra kerul.
27036640432_1e33a0bd9e_b.jpg_MG_1474 by zoltan csanyi, on Flickr
27036639722_83825c9bd9_b.jpg_MG_1481 by zoltan csanyi, on Flickr
 
Na sracok ugyerzem kesz! Vagy inkabb mar nincs tobb idom a valtoztatasra. Ime par kep, velemenyeket ne tartsatok magatokban. Amugy miert van az, h igy oldalrol fenykepezve tetszik amit latok, de szembol nem adja vissza amit en latok. Na mindegy elsore ez lett. Par hetet meg uzemel az akva utana bontasra kerul.

Az autóknál is ez szokott lenni. Vannak előnyös szögek, meg előnytelenek (utóbbi inkább a gumiabroncsban :) )
Tényleg megtaláltad azt a fotózási pontot ami nagyon jól áll neki.

A versenyakváriumok abban különböznek, hogy az első perctől a front fotóra van kihegyezve minden.
 
És hol az alga?
Ugye, hogy nincs:)
Ekkora növény masszánál nem igazán szokott lenni. Pedig mennyit szenvedtél vele egy időben.
Most így elvadulva is nagyon bejön. Apropó, mondtam már, hogy imádom az elvadult akváriumokat?
 
És hol az alga?
Ugye, hogy nincs:)
Ekkora növény masszánál nem igazán szokott lenni. Pedig mennyit szenvedtél vele egy időben.
Most így elvadulva is nagyon bejön. Apropó, mondtam már, hogy imádom az elvadult akváriumokat?
A tanacsaitokat betartva sokkal kevesebb van, de ha sokaig nem nyirom le a rotalat akkor az huzza rendesen az algat, mert nem igazan jut el mindenhova a co2. A verseny foto egy hete keszult akkor kevesbe volt vadas, de nem is az a formara vagott tema. Nekem is ez jon be jobban :)
 
Na sracok ugyerzem kesz! Vagy inkabb mar nincs tobb idom a valtoztatasra. Ime par kep, velemenyeket ne tartsatok magatokban. Amugy miert van az, h igy oldalrol fenykepezve tetszik amit latok, de szembol nem adja vissza amit en latok. Na mindegy elsore ez lett. Par hetet meg uzemel az akva utana bontasra kerul.
View attachment 11370_MG_1474 by zoltan csanyi, on Flickr
View attachment 11371_MG_1481 by zoltan csanyi, on Flickr

Elképesztően jól mutat ez az akvárium, az első fotón nagyon elkaptad!!!
Ríszpekt.
 
Le a kalappal. Ez bőven megérdemli azt a sok like - ot.

Szépen összehoztad, grat.

Azért kérünk egy front fotót is légyszi ( ha nem akarod akkor sötétbe vaku nélkűl hátúlról, de kell a kép....
 
Le a kalappal. Ez bőven megérdemli azt a sok like - ot.

Szépen összehoztad, grat.

Azért kérünk egy front fotót is légyszi ( ha nem akarod akkor sötétbe vaku nélkűl hátúlról, de kell a kép....
Köszönöm! A frontrol hamarosan lesz.
 
ütős lett ! grat

Látom megfogadtad a tanácsom :) : "ha nem akarod akkor sötétbe vaku nélkül hátulról, de kell a kép...."
 
Nagy kedvencem ez az aki elejétől fogva. Nekem is a jobbos profilja jön be a legjobban, a frontban engem két dolog zavar, amivel lehetett volna még kicsit pepecselni.
Az egyik a homokos rész formája, nincs meg benne a térérzet, valahogy kellene szűkülnie a völgynek. A másik pedig a középen lévő, balra dőlő fa jobb oldala. Az erezete annyiradeannyira szenzációs, hogy magára vonzza a tekintetet, de valahogy tőle jobbra egy kis üresség marad, és az pont az a terület, ahol a fibonaccsi kollégák az aranymetszésbe való súlypontot keresnék. És van ebben vmi igazuk. Sztem ha ezt kicsit korrigálod, világbajnok.
Persze én ezzel együtt tudnék élni, szívesen helyére pattintanám a 80-as kockámnak. Nagy grat!
 
Utoljára módosított:
Nagy kedvencem ez az aki elejétől fogva. Nekem is a jobbos profilja jön be a legjobban, a frontban engem két dolog zavar, amivel lehetett volna még kicsit pepecselni.
Az egyik a homokos rész formája, nincs meg benne a térérzet, valahogy kellene szűkülnie a völgynek. A másik pedig a középen lévő, balra dőlő fa jobb oldala. Az erezete annyiradeannyira szenzációs, hogy magára vonzza a tekintetet, de valahogy tőle jobbra egy kis üresség marad, és az pont az a terület, ahol a fibonaccsi kollégák az aranymetszésbe való súlypontot keresnék. És van ebben vmi igazuk. Sztem ha ezt kicsit korrigálod, világbajnok.
Persze én ezzel együtt tudnék élni, szívesen helyére pattintanám a 80-as kockámnak. Nagy grat!
Az aranymetszesben igazad van, volt is oda ultetve egy kis voros bokor, de ott pont ugy all a fa, h talaj alaig volt neki. Igy csak szenvedett es nem maradt meg. A homokos resz meg nagyon csaloka, azert is irtam, h szembol nem igazan jon be mert nem adja vissza amit en latok. Na majd a masodik talan jobb lesz egy fokkal.:facepalm:
 
Sziasztok! Az akvarium par napon belul eleri az egy eves kort, igy gondoltam leirok par gondolatot. Az inditas elott rengeteget olvastam es hagytam idot az eszkozok beszerzesere igy az indulas szerintem az elvartaknak megfeleloen alakult. Az elejetol kezdve kuzdottem a co2vel. Indultam aqzamedicel de az eltort, lett ADA porlaszto, de nekem az nem valt be, vegul a diy megoldas jo volt egy darabig, de vegul az sem oldott be megfeleloen. Az okara meg most sem tudom a megoldast. Igyhat gondoltam egy mereszet es megcsereltem a csoveket. Igy a co2 kozvetlen a szurobe van vezetve. Tudom, tudom, h ezt igy nem szabad meg bakteriumok stb... Le sem mertem ide irni :D De nekem eddig ez be vallt, mar kb. 3honapja igy ketyeg a rendszer. Szuro koszoni jol van, este fele az utolso co2es oraban megszokott mar telni es olyankor csak kiloki a felesleget, de ennyi. Tegyuk hozza, h azert voltam ilyen bator mert van ket szuro. Egynel ezt nem mertem volna. De azota a co2 gondjaim elszalltak. Aztan folytatva a gondolotat menetem kb. a masodik honapnal elkezdodtek a bajok. Az elobb emlitett co2 problema volt szinte minden algaviragzas vagy novenyelhullas okozoja. Idokozben az eoblos tapjaim el fogytak ugyhogy azt sajat keverekkel helyettesitettem. Igazabol ezekkel meg voltam elegedve csak furcsalltam, h szinte dupla adagot kellett adnom mindenbol. Karacsonykor volt a legnagyobb holtpont. Ismet csak co2 gond, az osszes alga fajta jelen volt extra opalos vizzel. Akkor nagyon kozel voltam ahhoz, h bontsam. Jo, h nem tettem, ha akkor nem csinaltam volna vegig akkor lehet soha nem tudom mit kell csinalni ilyen helyzetben. A hatso Diandra sort sokadszori visszaultetesre sem maradt meg, igy eloszor Rotala wallichi majd utana Indica kerult be. Igazabol a levelformaja a diandranak tetszett, de legalabb az indica szepen megmaradt es fejlodott. Aztan az utolso ket honap mar az iaplc-ra valo felkeszitessel telt. A heti vizcserek 5-6orat vettek igenybe, mivel lengedtem a lampat amennyire csak lehetett meg meg extra fenyt is szereztem a montecarlonak, de azt mutattam. Szoval igy jott a gda nagyon. De ugygondolom megerte. Persze messze nem vagyok elegedett a vegeredmennyel, mert a Blyxa tulnott a rotala bal oldala meg eppen nem. Ezt a kovetkezo alkalomra jobban ki kell talalnom, h egyszerre legyen szep minden. Az akva kinntebb lesz huzva ha kiurul, mert moge a fenyt eleg vicces volt varazsolni. Meg ugy altalaban a konnyebb hozzaferes miatt sem jo, h igy a sarokba szoritottam. Osszegeszve az egeszet, sztem sokat tanultam, de meg nem eleget. Koszonom a sok segitseget nektek egy igazan jo kozosseg alakult itt ki!
 
[Q. ETE="inadsz, post: 317882, member: 77"]Hááát. :) Azért 2x is meggondolnám ,hogy egy ATI-t lecseréljek-e egy HQI + kompakt kombóra.[/QUOTE]
En Nem bantam meg!Minden nap halat adok az egnek!
 
Back
Oldal tetejére