• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Manten scape

Vagy annyira elragadta a Zen,hogy már nem is talál ki belőle.De az is lehet hogy visszavonult a közélettől a Mester???:)A rendezvényekre azért jön???
 
Ha kell feltöltjük a bolt előtti dézsákat és dobunk bele néhány pontyot, hogy tudjon pecázni. :)
horgasz_jatek_1321_LRG.jpg
 
Tibi már egy ideje egy másik akváriumot nevelget otthon. Azt már olyan titokban, hogy még magának sem meri megmutatni :)

Annyira titkos a projekt, hogy Ő is csak hátulról nézi, tükörből, bekötött szemmel.. azt is csak óvatosan:D
 
Annyira titkos a projekt, hogy Ő is csak hátulról nézi, tükörből, bekötött szemmel.. azt is csak óvatosan:D

Hát nem tudom, de a térden állva könyörgésen kívül mindent kipróbáltam, hogy megnézhessem :)
Persze az is lehet hogy az új scape neve Marihuána és érthető okokból nem akarja megmutatni az emers részét :D:D:p
 
Hát nem tudom, de a térden állva könyörgésen kívül mindent kipróbáltam, hogy megnézhessem :)
Persze az is lehet hogy az új scape neve Marihuána és érthető okokból nem akarja megmutatni az emers részét :D:D:p
Rossz májúak vagytok, meg nagyon kíváncsiak..... Szerintem meg nincs még úgy kész, hogy ő érdemesnek tartsa bemutatni. Hát az igényesség az mindig benne volt minden medencéjében..(y)
 
Back
Oldal tetejére