• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost in the Magical Forest II.

Erről mutatnál egy "inspiráló" képet?:) Szabadalmaztatni ne akarom, csak könnyen kifogni a halaimat:happy: Köszönöm előre is;)
Szerintem levágja a flakon tetejét, és fordítva vissza dugja.Hala válogatja,lehet , hogy le kell vágni az üveg száját,hogy a hal beférjen.
A hal befelé simán bemegy,kifelé már nem találja a kijáratot,körbe,körbe úszik az üveg szája körül.Valamilyen csali elhelyezése
a varsában , és a halak tuti beúsznak oda. Béla?
fre.png
 
Szerintem levágja a flakon tetejét, és fordítva vissza dugja.Hala válogatja,lehet , hogy le kell vágni az üveg száját,hogy a hal beférjen.
A hal befelé simán bemegy,kifelé már nem találja a kijáratot,körbe,körbe úszik az üveg szája körül.Valamilyen csali elhelyezése
a varsában , és a halak tuti beúsznak oda. Béla?
View attachment 27623
Volt egy sejtésem, hogy ilyen megoldásról lehet szó. Azt észrevettem az etetőkarikámon, ami átlátszó, hogy sokszor a halak, az "akadályt" nem látva próbálnak a kajához jutni ... gyanús, hogy üvegvakok, mint a madarak. Kipróbálom, mert a hálót már messziről kiszúrják, és menekülnek.
 
Gyonyoru akvariumokat epitesz.
Red Devil angel eleg meresz valasztas, de a mondas szerint aki mer az nyer!
(y)
Nagyon sok sikert kivanok az idei versenyeken is!
 
Gyonyoru akvariumokat epitesz.
Red Devil angel eleg meresz valasztas, de a mondas szerint aki mer az nyer!
(y)
Nagyon sok sikert kivanok az idei versenyeken is!
Elég jól néznek ki a nagy zöld esőerdőben a narancs szinükkel,most még kicsit félénkek de holnapra csak megszokják,amúgy köszi(y);)
 
Végre valaki mer nemcsak neont vagy razbórát berakni. Sokkal érdekesebb lesz
Szerintem ez nem merés, hanem szépérzék és felelősségvállalás kérdése. Meg hát nem ugyanaz belepakolni hosszú távra (teljes növésig) egy 120 literesbe őket, mint két hónapra egy 400 literesbe.
A támogatásod jelzése persze átjött, egyetértek veled. Most - hogy már látjuk is őket - meg méginkább. Ütős böszme lett ez az akvárium is. (y)
 
Mester Úr mikor láthatjuk a világversemyre készülő akváriumodat?

Manapság a bitek, byteok és pixelek virtuális univerzumában élek. De nagyon szeretnék már valami értelmeset. Idén a bentit kellene felkészíteni, de helyette tanácsadás, bugfix van. Segítek Balázsnak a monstrum egyengetésében. Kiégek mint a rockstarok :)
Nem offolom Bélus naplóját. Megvagyok, élek csak több idő kell magamra, hogy valamit villantsak. :) Májusi határidőbe még talán odaférek.
 
Back
Oldal tetejére