• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost in the Magical Forest II.

Megkérlek Titeket, ne tegyetek erre a bejegyzésre likét, mert ez nem az én nanóm versenyképe, ellenben Béláé igen, csak szólt, hogy illesszem be ide a helyére. Béla, írj következőnek egy bejegyzést és arra nyomjatok, ha tetszik, nekem pl. tetszik.:)

33306064601_9d296da390_b.jpg
 
Utoljára módosított:
Béla,magasra tetted a mércét.Hogy megközelítse ezt,még szerintem dolgozz rajta egy kicsit.
Sokkal többet ki lehet hozni belőle még.Kicsit nyírni,azután újra nőjenek.Majd megnyírni újra,és így tovább.
Sokkal részletgazdagabb lesz így.Mindenhol nyírnék,hogy kicsit plasztikusabb legyen.
Most ezt az akváriumodat nem érzem elég cizelláltnak ebben az állapotban.
 
Béla,magasra tetted a mércét.Hogy megközelítse ezt,még szerintem dolgozz rajta egy kicsit.
Sokkal többet ki lehet hozni belőle még.Kicsit nyírni,azután újra nőjenek.Majd megnyírni újra,és így tovább.
Sokkal részletgazdagabb lesz így.Mindenhol nyírnék,hogy kicsit plasztikusabb legyen.
Most ezt az akváriumodat nem érzem elég cizelláltnak ebben az állapotban.

El lehetne tenni ezt 1 verziónak és megnézni lehet e többet kihozni belőle kis finomítással. Pl a középső rész kidolgozásával.

Kérdés, hogy mi a cél. Ha már bontaná akkor valószínűleg nem lesz második menet. Amennyire emlékszem azért Béla birkózott rendesen a mostanival. Szerintem a mohák az akvárium felső részében csak egyre több gondot okoznának. Lehet ott pl csak lefelé vezetne az út a mostani állapothoz képest.
 
Azért vagyunk páran itt a fórumon is meg a fórumon kívül is ............


Az eszközök mindenkinek a rendelkezésére állnak persze anyagi indokok közbejöhetnek de lehet citromsavas CO2 vel is meg 2 x 24 watt csöves lámpával 1. meg 3. az ember itthoni versenyeken,na meg Iaplc 170. meg AGA első 10.
Itt a fórumon is vannak olyan barátok akiknek az akváriumát egyből megismerném ha nem írná oda a nevét mert a saját kategóriájukban nagyon egyediek @rollreich , @talachi , @letsgodisco persze még sorolhatnám a neveket.
;)
Kreativitás... Technikai felszerelés csak stabilizálja a jó életkörülményeket az akváriumba,de azt használni is tudni kell! Amikor az első gitáromat megvettem vacilláltam egy közel 1 millás gitár és egy töredéke között. Végül az olcsóbbat vettem meg. Otthon a kezembe vettem és nagyon sajnáltam, hogy nem tudok gitározni. Viszont szépen haladok már..
Béla nagyon ügyes, jók az érzékei térben, jó a fantáziája, szép dolgokat készít! Mint ahogy sok embernek még itt a fórumon és a fórumon kívül is.
Én még toldanék a listához de nem szeretnék más topikjába tag-elni annyi embert. Párat megjegyezve: Láng Viktor, Lovas Attila és Oldalbordája, Mátrai Sándor, és a GA Böszme akva készítői. Természetesen sokan mások.
 
Kreativitás... Technikai felszerelés csak stabilizálja a jó életkörülményeket az akváriumba,de azt használni is tudni kell! Amikor az első gitáromat megvettem vacilláltam egy közel 1 millás gitár és egy töredéke között. Végül az olcsóbbat vettem meg. Otthon a kezembe vettem és nagyon sajnáltam, hogy nem tudok gitározni. Viszont szépen haladok már..
Béla nagyon ügyes, jók az érzékei térben, jó a fantáziája, szép dolgokat készít! Mint ahogy sok embernek még itt a fórumon és a fórumon kívül is.
Én még toldanék a listához de nem szeretnék más topikjába tag-elni annyi embert. Párat megjegyezve: Láng Viktor, Lovas Attila és Oldalbordája, Mátrai Sándor, és a GA Böszme akva készítői. Természetesen sokan mások.
Modjuk azt, hogy én ezt nem olvastam...Vagy nem voltam itthon, vagy pedig nem volt net.:)
 
Back
Oldal tetejére