• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Az ágak mutatják a jövőt

Kicsit át fogom alakítani a felső stem csoportokat
Megkérdezhetem Te mi alapján döntöd el, hogy milyen akváriumot készítesz el? A verseny kép véleményed egy teljesen más jellegű akváriumot képez. Ha az én agyammal gondolkodok,csak olyannak állnék neki amelyik nekem nagyon bejön és elvarázsol. Vagy esetleg megpróbálod megcélozni a sanszos stílust? Az eddigi munkáid valóban gyönyörűek és ezt verseny bírák is alátámasztják.
 
Mi alapján nem vagyok egy gazdag ember igy aztán abból próbálok meg gazdálkodni ami van és amit a természetből kapok.
Most óriási lehetőséget kaptam Anyag terén de erről később
 
Utoljára módosított:
Stilus hmm nem is tudom ezt igy a lényeg hogy szépséget hozzunk létre ami másoknak is tetszetős legyen de azét a japánokat imádom
 
Stilus hmm nem is tudom ezt igy a lényeg hogy szépséget hozzunk létre ami másoknak is tetszetős legyen de azét a japánokat imádom
Nagyon jól érzékeled a részleteket és ezt meg is tudod valósítani úgy értem benned marad. Nem tudom elképzelni,hogy egy kinagyított fotó van melletted amikor építkezel mint ahogy egy tetoválás készül.A rajzolás megy?
 
Nem én nem úgy csinálom mint másik hogy megépitem és feltöltöm,én a folyamatos építés hive vagyok mindig építem ami jön,adja magát egy kő vagy fa itt nincs rajz
Szép. Végül is amikor már megszokta a szem akkor jöhetnek az újabb részletek.Mondasz valamit.
 
Gyönyörű pinnatifidák.. Egyre jobban kezdem megszeretni őket. A színes növények ott legfelül két irányban, kötözve vannak
 
igen úgy ahogy mondod,és pici kőre van kötve és rá van téve a fára hogy kivehető legyen;)
Ajj de komoly erre nem is gondoltam. Vagy fához kötözésre tippeltem volna vagy pedig hogy be lett szurkálva és oda gyökerezett. Ennyire magason nem termelődik rajta alga? Csak azért mert közel van a világításhoz.
Ott felül a közepén ahol van az a V alakú kilátás. Ot megkérdezhetem milyen növény van? Valami féle mohának nézem csak világosabb. A halacsok alatt.
 
Ajj de komoly erre nem is gondoltam. Vagy fához kötözésre tippeltem volna vagy pedig hogy be lett szurkálva és oda gyökerezett. Ennyire magason nem termelődik rajta alga? Csak azért mert közel van a világításhoz.
Ott felül a közepén ahol van az a V alakú kilátás. Ot megkérdezhetem milyen növény van? Valami féle mohának nézem csak világosabb. A halacsok alatt.
Flame van középen,ezek a növény fajták imádják a fényt nem algásak,mag a többi sem
 
Back
Oldal tetejére