• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost in the Magical Forest II.

Amikor a főnököm feltúrázza az idegeimet, csak rákattintok, megnézem a videód és egyből RELAX, szépen lenyugszom! Remek terápia, köszi.
És igenis ez már királyság meg művészet, amit művelsz!(y)
 
Én a magam részéről nagyon szeretnék minél több videót ( akár 10 perceset is ) látni erről az akváriumról.
 
Az az igazság hogy több hónapja távol dolgozom és nem sok időm volt foglalkozni az akikkal csak hétvégén igy aztán könnyen betör a frász:eek:
De mostanra szépen helyre jött minden és nyakunkon az IAPLC és most fekel kötni a gatyeszt:ROFLMAO:
 
Isten áldja meg a mollijaidat. Ha megnyered a versenyt vegyél nekik valami ajándékot. Mondjuk nyalókát
 
Béla, tudom, hogy rendes mélysége van az akvádnak, de ezzel az elrendezéssel most nagyon durván érvényesül. Érdekes, hogy a videón jobban kijön, mint fotón.
Kíváncsi leszek, hogy sikerül majd befotózni, mert így távolról úgy tűnik, van benne jópár feladatot adó részlet ezügyben.
A kiegészítő növények és egyéb elemek után is megmutatod, vagy a verseny miatt az már hadititok lesz?
Bízok benne(d), hogy az idei versenyen legalább olyan jól fog(sz) szerepelni, mint legutóbb. Eddig talán ez az alkotásod tetszik a leginkább.(y)
 
Sokmindent kitaláltam,részletek terén is meg növényesités terén is,most állatul néz ki,nagyon tetszik fotó már nem lesz csak részlet.
Remélem hasonló lesz az eredmény mint tavaly,de sosem tudni lehet 1000 leszek majd látjuk mindenesetre köszi,örülök hogy tetszik:)
 
Back
Oldal tetejére