• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Az ágak mutatják a jövőt

Molnár Béla

Főkertész
Sziasztok gondoltam megmutatom a 2017 re épitett akim teljesen a kezdetektől,hogyan is épült fel ez a szépség:)
aki mérete 120x70x55
világitás 2x15whqi
szűrés hidor 1600l,tetra 1200l, szűrő aki 200l 20l mátrixal feltöltve és 1000ml Seachem Purigen
dy reaktor magasnyomású co2 bubuiszám nem lehet megszámolni:D
Folyamatosan hónapok,és rengeteg munkával épült fel.
igy kezdődött;)
 
Remélem nagyon sokat segitettem ezzel nektek(y)
Azért szólhattál volna előre, hogy az állunkat támasszuk fel valamivel;) Nagyon komoly lett a vége!(y)
Pilács 2x150W, ha jól sejtem, mert ha nem, akkor mesélned kell valamit:)
Szabad tudni, hogy indítástól a végső fotóig hány hónap volt? Jól látom, hogy hátul felpakoltad a gömbmohákat a fára?
 
Erre nem nagyon lehet mit írni Béla! Ha azon gondolkodok, hogy mit lehetne másképpen csinálni, nem jut semmi eszembe. Mondjuk nem is az a kérdés, hogy én mit csinálnék másképpen, hiszen ez a te aksid, a te gyereked. Ez így jó, ahogy van. A vékony faágak elrendezése, a háromszögek, az ívek nagyon rendben vannak. A növényesítés pazar. Az aljzat meg a legjobb :D Álomszép. Irány a Top 30!
 
Ezt valami programmal művelitek? Vagy Bála akváriumáról ennyi embernek van képe különböző megvilágítással? De még az élesség is komolyabb. Hogy van ez? Bár ahogy nézem a halak másképpen állnak.
Több barátomnak elküldöm a nyers fotót akik kicsit alakítanak a szineken és az éleségen ennyi
 
Erre nem nagyon lehet mit írni Béla! Ha azon gondolkodok, hogy mit lehetne másképpen csinálni, nem jut semmi eszembe. Mondjuk nem is az a kérdés, hogy én mit csinálnék másképpen, hiszen ez a te aksid, a te gyereked. Ez így jó, ahogy van. A vékony faágak elrendezése, a háromszögek, az ívek nagyon rendben vannak. A növényesítés pazar. Az aljzat meg a legjobb :D Álomszép. Irány a Top 30!
 
Ugyan az a képsorozat,ugyan az a gépel készült képek.Ps-el dolgoztam.Még elő sem szedtem a RAW formátumot.
Egy ilyen komoly munkánál a legfontosabb egy nagyon komoly utó munka. Nem alapból rawba szerkesztetek? Ha jól tudom ott van a legkevesebb veszteség.
 
Back
Oldal tetejére