• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost in the Magical Forest II.

Bela kollega, szep lett, szep lett, csak ennyit tudok mondani! Jol mutatnak a vitorlasok, ebben az allapotban tetszik a dzsungel is a többiek meg mar elmondtak a kritikajukat.
A korabbi diskurzus, ami elindult itt a naploban, arra nem reflektalok, mert csak off lenne itt. Varjuk a következö munkaidat.
 
Sziasztok!Nekem volt szerencsém élőben látni Béla akiját,jobban mondva ezt is,és mondhatom,a kép nem adja vissza azt a természetes összhatást,amit szemtől-szembe mutat.Egyszerűen csak bámulom percekig,valahányszor meglátom,annyira szép az egész.
Nem is értem,hogy tudja megcsinálni így,hogy ha nem tudnám,hogy akváriumot látok,valami tó vagy patak részletének gondolnám.Szerintem nagyon jól van összeválogatva a növényzet,színek és forma szerint is,a halak pedig pláne odaillenek.És a legjobb az egészben,hogy már a következőn töri a fejét,szerintem már centire pontosan tudja,mit-hová akar.
 
A velemenyem az akvariumodrol, hogy ez is csak egy koppintas. Sajat otlettel keptelen vagy eloallni...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nekem úgy rémlik,hogy te két évben egymás után ugyanazzal a wabival indultál,milyen jogon vádolsz mást?
 
Nekem úgy rémlik,hogy te két évben egymás után ugyanazzal a wabival indultál,milyen jogon vádolsz mást?

2016-os bejegyzésre reagáltál. Figyeld az aktuális beszélgetéseket. És ügyelj rá, hogy az első posztokban/türelmi időszak megismerjenek téged.
Nem szerencsés az első bejegyzéseidben beleállni valakibe. Max akkor ha eleve ez volt a cél, de ezért általában törlés/tiltás jár.

Ez egy barátságos közösség még ha időnként picit felfokozottabb is a hangulat (elég ritkán). A modik, adminok vasvillával vigyáznak erre a rendre.

Én végigfutnék a szabályzaton elsőként: https://akvakertesz.hu/threads/forum-szabalyzat.26/
Nem véletlen, hogy az első pont már 2009-ben is ez volt

1. Úgy bánj másokkal, ahogyan szeretnéd, hogy veled bánjanak. Légy udvarias, és kerüld az agresszív stílusú kommunikációt. A kritikákat szívesen fogadjuk, amennyiben építő jellegűek.

ui: Most látom 2015 óta tag vagy :) De csak 4 hozzászólás. :) Kérlek a fentieket figyelembevéve fórumozz. Köszi :)
 
Nekem úgy rémlik,hogy te két évben egymás után ugyanazzal a wabival indultál,milyen jogon vádolsz mást?
Bár nem ehhez a poszthoz kapcsolódik a hozzászólásod, az Admin engedélyét kérem, hogy megválaszolhassam. Ha még sincs rá engedély, akkor törlés, megértem.
Mindenképp örömmel tölt el, hogy még emlékeznek, illetve beszélnek a jó pár évvel ezelőtti munkáimra. Nem gondoltam volna, komolyan!
Miután tegnap egy jó barátom linkelte egy csoportba a hozzászólásod, egy másik barátom is mondta, hogy hallotta ezt a történetet mástól is ha jól tudom tavaly. Hozzáteszem, értetlenül álltam a dolog előtt, mint érintett. A szóbanforgó verseny rendezője se tudta miről van szó, de csak ki lett derítve, hogy a 2015-16-os TAC versenyen egymast követő évben kettő ugyanazzal a wabi tállal indultam. Igen. Végülis, valóban nem emlékeztem rá, nem is tegnap volt, se akkor, se most nem jeleztek felém szabálytalanságot. Az egyik tál egyszer ért el helyezést az egyik évben. Szabály nem tiltja, hogy nem indíthatom többször egy egy tálamat. Az elmúlt négy évben már nem fordult elő velem ilyen eset.
Az én évekkel ezelőtti hozzászólásom mondanivalóján még lehet gondolkodni kellene...
:)
 
Back
Oldal tetejére