• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY Ikercsillag

Szia

És hol lehet azt beszerezni?

Nálunk egyelőre sehol, mert ha jól emlékszem 1 év után kell cserélni (tapasztalat még nemzetközi szinten sincs mennyi a tényleges idő) és még itthon senki nem használta annyit, hogy kellett volna rendelni. De írj a GA-nak szerintem ők tudnak rendelni.
 
És akkor az ár is rögtön ugrik egy nagyságrendet. Mire jó lesz, addigra megközelíti az eredetit.
Viszont aki ért hozzá, az nem csak a klón Twistar-ját működtetheti vele, hanem a teljes akváriumát. Arduinoból pedig nem kell megvenni a legkomolyabbat, elég egy UNO, az most Kínából 2 ezer forint körül megjön 13 kimenete meg mindenre elég lehet egy akváriumnál. Durván egy 10-esből össze lehet dobni, és ebbe még beleférhet a klón plusz tápja is, ami ahogy olvastam 16 voltos. A lényeg tényleg csak a program, milyen időközönként kapcsol, és az időközök hogyan tolódnak ki, és ezt hogyan lehet leprogramozni.
 
Viszont aki ért hozzá, az nem csak a klón Twistar-ját működtetheti vele, hanem a teljes akváriumát. Arduinoból pedig nem kell megvenni a legkomolyabbat, elég egy UNO, az most Kínából 2 ezer forint körül megjön 13 kimenete meg mindenre elég lehet egy akváriumnál. Durván egy 10-esből össze lehet dobni, és ebbe még beleférhet a klón plusz tápja is, ami ahogy olvastam 16 voltos. A lényeg tényleg csak a program, milyen időközönként kapcsol, és az időközök hogyan tolódnak ki, és ezt hogyan lehet leprogramozni.

Egyszerűbb megvenni egy másodperc alapú konnektor időzítőt.
Nálam az lesz a vezérlés, azzal kitesztelem mi a jó, és az fogja vezérelni.

De ma fogom tesztelni a prototípusomat kicsit tudományosabb alapon.
 
Sziasztok!

Akinek van az megírná a működési periódusait?
Épp időzítőt csinálok csak kellen valami támpont.....

THX
 
kíváncsi lennék arra fémre vagy akármire ami az elektróda...
3,8 volttal hajtottam a kütyüt... próbáltam acélszállal...
793621.jpg

És grafittal is:
DSCF00x1.JPG
DSCF00x3.JPG

egy nap után megette a hidrogén az elektródákat :)
 
Nem tudom volt e már? A videó alatti hozzászólásokban találni még plusz infókat . . .


Ha a DIY topikban jobb helye lenne modik légyszi tegyétek át. Köszi!
 
Köszi Dani! Most olastam végig a topikot, eddig elkerülte a fogyelmem. :rolleyes: A srác ezt a rozsdamentes szövetet használja: Rozsdamentes szövet 0.99x0.99x0.40
 
Back
Oldal tetejére