• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zille első garnélása

Na hát ilyet…


A történet a következő. Zille garnijai mellett volt pár gyöngy dánió. Mivel féltünk, hogy meg fogják enni a születendő garnikat, ezért hétvégén levittük őket a Lusti akváriumba a nappaliba és a helyükre három hím endler guppit tettünk. Ma ahogy Zille etette az akváriumot én is közelebb hajoltam, hogy megnézzem kifogyott-e a co2 patron és akkor vettem észre egy baby halat. Na most vagy az endler hímek közül egy nem is hím (ennek valószínűsége elhanyagolható, mert nem nőstény méretű és színű egyik sem), vagy a dániók ikráztak le mielőtt lekerültek és azért tudtam megmaradni, mert a felnőttek nem ették meg őket. @mmccannon ? Te mint halszakértő mit mondasz?
 
Utoljára módosított:
Na hát ilyet…


A történet a következő. Zille garnijai mellett volt pár gyöngy dánió. Mivel féltünk, hogy meg fogják enni a születendő garnikat, ezért hétvégén levittük őket a Lusti akváriumba a nappaliba és a helyükre három hím endler guppit tettünk. Ma ahogy Zille etette az akváriumot én is közelebb hajoltam, hogy megnézzek kifogyott-e a co2 patron és akkor vettem észre egy baby halat. Na most vagy az endler hímek közül egy nem is hím (ennek valószínűsége elhanyagolható, mert nem nőstény méretű és színű egyik sem), vagy a dániók ikráztak le mielőtt lekerültek és azért tudtam megmaradni, mert a felnőttek nem ették meg őket. @mmccannon ? Te mint halszakértő mit mondasz?
Guppykat iziben kikapni, mert ezek biza gyöngyök. :love:
Giga gratula a család gyarapodásához! Most végülis hányan is laktok egy fedél alatt? :D
 
Én öt pici halat és egy nagyobbacskát láttam, de lehet több is van.
Biztosan a növények között lapulnak.
Szerintem, ha kiveszed a guppykat, akkor idővel bátrabbak lesznek.
Etetéshez - leállított szűrő mellett - Hikari First Bites-ot ajánlom. Mivel nem tudni hányan vannak, egy fél rizsszemnyit ujjaddal "morzsolj" el a vízben. Remélhetőleg előjönnek és kiderül, mekkora a galeri.
 
Utoljára módosított:
Na hát ilyet…


A történet a következő. Zille garnijai mellett volt pár gyöngy dánió. Mivel féltünk, hogy meg fogják enni a születendő garnikat, ezért hétvégén levittük őket a Lusti akváriumba a nappaliba és a helyükre három hím endler guppit tettünk. Ma ahogy Zille etette az akváriumot én is közelebb hajoltam, hogy megnézzem kifogyott-e a co2 patron és akkor vettem észre egy baby halat. Na most vagy az endler hímek közül egy nem is hím (ennek valószínűsége elhanyagolható, mert nem nőstény méretű és színű egyik sem), vagy a dániók ikráztak le mielőtt lekerültek és azért tudtam megmaradni, mert a felnőttek nem ették meg őket. @mmccannon ? Te mint halszakértő mit mondasz?
Csak aztán bírj velük. Én bontás nélkül nem tudok kihalászni 50-60 darabból egyet sem. Hülye fejjel beraktam a családi 200 literesbe őket. Bárkinek adnék belőle, csak nem tudok halászni...
 
Back
Oldal tetejére