• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 90P Something New

Dani, mutass egy aktuális állapotot, mert már rég volt nov 29.-e.
Azóta mekkora lett a vivipara függöny?
 
Ennyire kapós lett ez a hal?Tomi is azt vitt haza ha jól emlékszem.Ennek már utána kell járjak miféle hal ami ennyire felkapott[emoji2]
 
Daninak előbb volt :) Ő vitte el az első kört amit kaptunk, én a másodikat. Az enyémben szerencsére jól mutatnak, bár fotón szinte nem látszanak, élőben gyönyörűek.
 
Visszavittem a héten az izzófényűeket, mert bár szépek voltak elég gyorsan nőttek és látványra nagyok lettek. Ha minden igaz holnap hozok 40db ruby tetrát. (és úgy látom le kell őket fotóznom, mert a neten nincs róla jó kép)
Dani a ruby tetra mekkora ? mint az amandák?
 
Fotót nézegetve nekem is jobban tetszik az alacsonyabb vízoszlop. A múlthéten bekerült 40db Ruby tetra mellé ma még hoztam 20db-ot, hogy együtt bandázzanak. :)
 
Fotót nézegetve nekem is jobban tetszik az alacsonyabb vízoszlop. A múlthéten bekerült 40db Ruby tetra mellé ma még hoztam 20db-ot, hogy együtt bandázzanak. :)
No, erre a bandára kíváncsi lennék egy szép fotón!:woot::snaphappy:
 
No, erre a bandára kíváncsi lennék egy szép fotón!:woot::snaphappy:

Ezért nem kellett volna ilyen korán kelned. :D Tegnap még meg volt illetődve a csapat, remélem sikerül ma lefotóznom őket.
 
Ezért nem kellett volna ilyen korán kelned. :D Tegnap még meg volt illetődve a csapat, remélem sikerül ma lefotóznom őket.
Nem ezért keltem korán:p
Kíváncsi vagyok tényleg arra a fotóra:ilyen környezetben ekkora csapatot ha össze tudnál terelni egy jó fotóra, az nagyot ütne;)
 
Back
Oldal tetejére