• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 90P Something New

Bájos hal, csak ugrálós sajnos.

Hm, ez érdekes.
Egyik ismerősömnek vannak ilyen halai de az istenért se akarnak neki elmozdulni a víz alsó rétegéből. o_O

Az aki amúgy káprázatos, bár már nem az a minimál mint az elején volt.:rolleyes:(Jobb)
 
Köszi srácok. Szeretem a minimált, de ennek valamiért jobban áll a zöld dzsungel. Azért vigyázok rá, hogy ne nőjön túl semmi.
 
A Valami Új nem volt annyira sikeres, de nem soha nem is versenyakváriumnak szántam. Ez a setup még elvegetál őszig, utána költözés lesz és szétszedem.
IAPLC 469
28667527781_1cd30e5b06_k.jpgIAPLC #469 Something New by Daniel Szente, on Flickr
 

Attachments

  • 28667527781_7246ff3dfd_b.jpg
    28667527781_7246ff3dfd_b.jpg
    250.2 KB · Megtekintések: 0
Jöhet majd a helyére valami új, valami más.
De azért ezt elég jól odapöckölted a végén! A viviparás akváriumokról valami ilyesmit képzelnék magamnak.

(y)
 
Jöhet majd a helyére valami új, valami más.
De azért ezt elég jól odapöckölted a végén! A viviparás akváriumokról valami ilyesmit képzelnék magamnak.

(y)

Kicsit foglalkoznék vele egy ilyen állapotba vissza tudnám rántani.
 
Ebben a formájában pár hete az aki befejezte pályafutását. A vivipara hátul már csak a lebegett és a parvulát sem sok tartotta már lent. Szerettem ezt az akit, de még mindig nem győzött meg a fás stílus. :D
2013 óta használom ugyanazt a technikát és azóta is kiválóan teljesít, semmit nem kellett cserélnem azért mert kevés vagy kicsi lett volna.
Álljon itt még egyszer az IAPLC fotó. :)

28667527781_1cd30e5b06_k.jpgIAPLC #469 Something New by Daniel Szente, on Flickr

A fa hasonló formában tovább él. :)
 
Back
Oldal tetejére