• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. May 11 ] ADA Workshop (Törökbálint)

ááá Malor te ki vagy a képen? Nem is emlékeztem, hogy te ott leszel (voltál) kikérdeztelek volna a sügerekről?
Nézted az apisto inkát a 240-es akváriumban?

Nigro képén, az ADA led lámpás akik mögött állok. Könnyű felismerni, mert akkora vagyok állva, mint a többiek ülve. Ha leültem volna, nem is látszódnék a fotókon :D
 
Attila régen ígért akvakertészes pólót :) Sajnos még nem lett belőle semmi! De én készülök az iwagumi versenyre ;)
 
Köszönöm szépen a bemutatót, jól éreztem magam. Végül is összeszámoltátok hogy mekkora összeget pakoltatok be az akváriumba, mert csak Balázs óvatos tippjét tudjuk.
 
Hallhattad tegnap a riportes példát. Attól még nem akvakertész valaki, hogy köveket pakol egymás mellé. Kell hozzá az a bizonyos koncepció, ami művészi szintre emeli a munkáját. A maximalizmus csak a kezdet, kitartás, türelem, precizitás, fantázia és térbeli látás...széles látószögű, komoly objektívvel, egy pontból mindent bemutatva, aranymetszést kereső :p

Szóval hosszú az út a polóig :)
 
Hallhattad tegnap a riportes példát. Attól még nem akvakertész valaki, hogy köveket pakol egymás mellé. Kell hozzá az a bizonyos koncepció, ami művészi szintre emeli a munkáját. A maximalizmus csak a kezdet, kitartás, türelem, precizitás, fantázia és térbeli látás...széles látószögű, komoly objektívvel, egy pontból mindent bemutatva, aranymetszést kereső :p

Szóval hosszú az út a polóig :)
Én nem is erről, hanem az akvakertész fórumtagokról beszélek. Sokszor nincs arc amit egy névhez lehet kötni. Párszor már sikerült összefutnom fórumtagokkal a boltban, sima vásárlás közben is. És sajnos olyan is volt, hogy később jöttem rá hogy fórum tag volt :)
 
Sziasztok GA!
Sajnos még mindig nem vagyok aktív részese a fórumnak(ami késik az nem múlik;)) ,de majdnem napi szinten követem a fejleményeket.Nagyon frankón sikerült ez az új scape(y)
Én is azt szeretném megtudni, hogy a fák, amik a berendezés vázát képezik,valami új ADA termék, vagy valami hazai gyümölcsfa esetleg??
Köszi!
 
Sziasztok GA!
Sajnos még mindig nem vagyok aktív részese a fórumnak(ami késik az nem múlik;)) ,de majdnem napi szinten követem a fejleményeket.Nagyon frankón sikerült ez az új scape(y)
Én is azt szeretném megtudni, hogy a fák, amik a berendezés vázát képezik,valami új ADA termék, vagy valami hazai gyümölcsfa esetleg??
Köszi!
Még új cucc, Talawa fa. A webáruházban sem láttam még fenn, tényleg ennek milyen áron várható kilója?
 
Én mint egy rossz gyerek az órán, pont akkor lettem lefilmezve mikor a mögöttem lévő akváriumot nézegetem :rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére