• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Nov 9 ] ADA Workshop - IAPLC - Japán utazás - tapasztalatok (Törökbálint)

Sziasztok,dél körül indulok Mogyoródról, útvonal: M3 bevezető, hungária, rákóczi híd egér út.
Ha valaki csatlakozna akkor időben jelezze, max 3 helyem van még.
Erzsébet híd rövidebb:muted::muted: kivéve ha szeretsz kerülni :), vagy arra van dolgod :D

szerk: igaz a rövidebbik úton sokkal több a kátyú:D
 
Sajnos mély sajnálattal le kell mondanom a részvételt, egy hely így kiadó, vegye-vigye aki tudja, okulhat sokat, az tuti :D... és sorry :sorry:
 
Sajnos mély sajnálattal le kell mondanom a részvételt, egy hely így kiadó, vegye-vigye aki tudja, okulhat sokat, az tuti :D... és sorry :sorry:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Csináltam magamnak programot, mert nem volt több hely, erre :banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:
 
Csak az a kérdés ki lessz a gésa ?
Esetleg Nigro mondjuk magára kanyarít egy 4xl-es GA kötényt (csak hogy minden takarva legyen).egy szép méretes Bolbitis lesz legyezője....
Fuuu micsoda életkép.... :D
Komolyra fordítva jó szórakozást és kellemes időtöltést kívánok nektek :)
 
Ha esetleg még felxibilis valakinek a délutánja -- én sajnos belázasodtam, nem fog menni ma sajnos.
 
Köszönöm szépen a beszámolót és a sok-sok képet! Jó volt dumálni is pár fórumtárssal, és csak a fenti szintet felejtettem el megnézni :) Na majd legközelebb.
 
A workshop mondanivalója nekem az volt, hogy állandó karbantartás kell. Ennek a munkának ez a nagyobbik és időigényesebb része. Valószínűleg jelenleg nincs az a technika, fény és tápzozás, ami helyettesíteni tudná a rendszeres és sűrű, ill. precíz karbantartást.
 
Back
Oldal tetejére