• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Apr 20 ] Tropica Workshop (Törökbálint)

Szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz tényleg nagyszerű és köszönet az előadásért, az ajándékokért (na és persze a kávéért :) )
Legközelebbre ki kéne fejleszteni, hogy azért kiderüljön valahogy, hogy ki van ott. Ez mondjuk menne innen is, de aki ott van és rám néz, nehezen dönti el, hogy ki vagyok... Borsi vagy The7up :D
 
Szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz tényleg nagyszerű és köszönet az előadásért, az ajándékokért (na és persze a kávéért :) )
Legközelebbre ki kéne fejleszteni, hogy azért kiderüljön valahogy, hogy ki van ott. Ez mondjuk menne innen is, de aki ott van és rám néz, nehezen dönti el, hogy ki vagyok... Borsi vagy The7up :D
Nekem már csak itthon esett le, hogy te te vagy. :D
Esetleg névmatrica filctoll még jól jöhet és akkor úgy teljesen önkéntes a dolog. :)
 
Nekem már csak itthon esett le, hogy te te vagy. :D
Esetleg névmatrica filctoll még jól jöhet és akkor úgy teljesen önkéntes a dolog. :)

Na ez jó ötlet! Mert szacsit és bszilvit felismertem, és utána kizárásos alapon borsit is:D aztán 7up is tiszta volt de utána már csak a Green Aqua staff volt ismerős. Ja és persze lilla, akit szállítottam:)
 
Huh, de nagyon lemaradtam, de ami késik az nem múlik, úgy hogy szeretném én is megköszönni a tegnapi napot! Nagyon élvezetes volt, egy ilyen tropica-s túrára én is elmennék egyszer, mert valami fantasztikus, ahogy így Viktor mesélt róla!
Külön örültem neki, hogy láthattam Tibi akváriumát, nem csalódtam, nálam még mindig az első helyen áll, sajnálom,hogy szét kellett kapni. (Gyermek koromat juttatta eszembe, szóval még mindig nagyon-nagyon!)
És külön köszönet a srácoknak a meglepi csomikért, segítségekért és a jó hangulatért!

Móni
 
Tropica workshopon Dániában ezt úgy oldottuk meg, hogy a meeting előtt mindenki felállt és 2 sorban elmondta ki ő és honnan jött. Kicsit feszkós lehet, de nagyon hatásos és azonnal képbe kerül mindenki. Én támogatnék valami hasonló dolgot. Akkor nem kell kiírni mindenkire stb.

De mondjátok el ti hogyan szeretnétek. És a következő alkalommal próbálunk ehhez igazodni :)
 
A bemutatkozós szerintem is a legjobb verzió. Kicsit lehet, hogy feszkósabb először, de utána bátrabban megnyílnak az emberek. Én támogatom! :D

Jah és én a képeken elől a Darth Vaderes pólóban vágok rendkívül értelmes képeket. :p
 
Én azé' néztem bambán, mert azon filóztam, mit csinálhatnak a Tropica-sok a selejt növényekkel?

Főznek belőle pálinkát? :eek:

-- Gyere igyá' egyet! Mit tolsz, bolbitist vagy parvulát?

-- parvulát, az jobb lett az idén... :D
 
Én azé' néztem bambán, mert azon filóztam, mit csinálhatnak a Tropica-sok a selejt növényekkel?

Főznek belőle pálinkát? :eek:

-- Gyere igyá' egyet! Mit tolsz, bolbitist vagy parvulát?

-- parvulát, az jobb lett az idén... :D

Picit túlnövesztik, az utolsó pillanatig várnak hátha eladható még valahova, de aztán nincs mese.
 
Máj ném iz Viktor Lantos. Ájm ván of de fándersz of the Hángérien Grín Akva. Itsz a plesör tu bí hér vith jú gájsz! :D:ROFLMAO::hilarious:

Kihagytad, hogy ....disz iz a bigining of a bjutiful frendsip. :D

Amikor kiderült hogy az angol megívottak közül talán csak 2-3 ember angol, akkor elszállt a feszkó. :)
 
Back
Oldal tetejére