• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Nov 9 ] ADA Workshop - IAPLC - Japán utazás - tapasztalatok (Törökbálint)

Engem is feszélyez és én sem tudok megjegyezni sajnos nickneveket arcokkal párosítva, de másrészt nevetséges, hogy ilyen kukák vagyunk. :confused:
Szóval, próbálkozzunk csak az ismerkedéssel! :)
 
Utoljára módosított:
Esetleg valami névtáblás bohócság?

Az ilyen workshoppokon szerintem kötelezővé kellene tenni. Nekem sokszor utólag esik le, hogy akivel beszélgettem " régi ismerős". A GA nem kellene magára vállalja, maximum a kivitelezést. Mindenki fizetné a sajátját.
 
Azok, akik valamiért "kötődnek" egymáshoz, úgy is megfogják találni egymással a szót, még ha csak közben is derül ki, hogy kit hogyan is hívnak :)

Pl. Toderik fórumtársat tutira felismerem, mert nem is olyan régen találkoztunk. Sőt még arra is emlékszem, hogy Attilának hívják.

Aztán ha mindenáron be kellene mutatkozni, akkor lehetne kötelező protokoll, hogy aki megjön, az egyesével köszön, kezetfog és bemutatkozik mindenkinek még a workshop előtt. Magát a workshopot nem kezdeném így. Aki késik, annak persze ez "nyilvános bemutatkozás" lenne a bünti :D
 
Nem lehetek ott, de szerintem érdemes lenne csinálni egy rövid kört az elején, ahol mindenki annyit mond, amennyit szeretne. Ha csak "Béla vagyok Bajáról", akkor is rendben, ha nicknevét is bevállalja egy-egy jellemző akváriummal, vagy bejegyzéssel, hogy könnyebb lehessen összekapcsolni virtuális énével, az is jó.
Nem vagyunk egyformák: van aki nem szívesen vállalja a bénázásait, van aki jót nevet saját magán. Ha nem kényszer és nem kényszeredett, hasznos beszélgetések alapja lehet. Szóban öt perc alatt messzebb juttok, mint itt a fórumon egy hét alatt.
Egyre jobban sajnálom, hogy nem lehetek ott, és nem tanulhatok tőletek. :(
 
Nem lehetek ott, de szerintem érdemes lenne csinálni egy rövid kört az elején, ahol mindenki annyit mond, amennyit szeretne. Ha csak "Béla vagyok Bajáról", akkor is rendben, ha nicknevét is bevállalja egy-egy jellemző akváriummal, vagy bejegyzéssel, hogy könnyebb lehessen összekapcsolni virtuális énével, az is jó.
Nem vagyunk egyformák: van aki nem szívesen vállalja a bénázásait, van aki jót nevet saját magán. Ha nem kényszer és nem kényszeredett, hasznos beszélgetések alapja lehet. Szóban öt perc alatt messzebb juttok, mint itt a fórumon egy hét alatt.
Egyre jobban sajnálom, hogy nem lehetek ott, és nem tanulhatok tőletek. :(

Ez szokott lenni de 2 perc mulva reset :)
Nevtabla nyakba akaszthatos nick nevvel jo otlet
 
De egy workshopon mégis is csak a tágyi tudás a workshop témája a legfontosabb, azért megyünk. Hogy közben jót beszélgetünk és nevetgélünk az csak hab a tortán. Szóval ezek inkább a hangsúlyos dolgok.
 
De egy workshopon mégis is csak a tágyi tudás a workshop témája a legfontosabb, azért megyünk. Hogy közben jót beszélgetünk és nevetgélünk az csak hab a tortán. Szóval ezek inkább a hangsúlyos dolgok.
Igazad van, én már a virtuális közösség személyes találkozókra való átgyúrásán gondolkodtam tudat alatt. Rég foglalkoztam ilyesmivel, ezek szerint nem kopott ki belőlem.
Jó és hasznos 9-ét minden résztvevőnek és szervezőnek!
 
Itt kell jelezni a részvételi szándékot? Kedvesemmel szeretnénk jelen lenni, s ha már ott vagyunk, vásárolni is lehet?
 
Itt kell jelezni a részvételi szándékot? Kedvesemmel szeretnénk jelen lenni, s ha már ott vagyunk, vásárolni is lehet?

Legfelül tudsz jelentkezni, a "post" gombra kattintva. Alapból az igen van beállítva, szóval nem kell mást tenned. Egy boltban mindig lehet vásárolni, ezért csinálják a srácok :)
 
Köszönöm! Tapatalkon nem látszik. :oops:
Csak még egy kérdés. Csak Fórum tagok jelentkezhetnek?
 
Köszönöm! Tapatalkon nem látszik. :oops:
Csak még egy kérdés. Csak Fórum tagok jelentkezhetnek?

Ha a párodra gondolsz, akkor simán jöhet. Volt már máskor is aki párjával jött. Csak jelezni kell, hogy a jelentkezés két embert takar.
 
Dél körül indulok Kaszásdűlőről, ha valaki szeretne kikocsikázni velem a GA-ba, szóljon! :)
 
  • Like
Reactions: TZ
Sziasztok,dél körül indulok Mogyoródról, útvonal: M3 bevezető, hungária, rákóczi híd egér út.
Ha valaki csatlakozna akkor időben jelezze, max 3 helyem van még.
 
Back
Oldal tetejére