• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

WORKSHOPOK - április május Green Aqua

viktorlantos

Alapító
Admin
Ahogy a facebook oldalunkon már beharangoztuk indulnak a tavaszi workshopok és megpróbálunk érdekes eseményekkel feltöltődni a nyaralások előtt :)

IWAGUMI workshop most először nálunk is
Ez az a program, ahol a közönségé a főszerep! 3 egyforma akvárium. 3 ember. 3 különböző sziklás berendezés. Minderre 15 perced van, mert utána a következő felvértezett kertész tesz próbát egy ütős berendezésre. 12-15 versenyző jelentkezésére számítunk majd. A verseny győztese biztosan nem távozik üres kézzel tőlünk. A hangulatról közben belga sörcik és Nigro aranyköpései gondoskodnak majd. :)
Ceremóniamester és DJ: Nigro :cool:

ADA Workshop - Akvárium berendezés
Hogyan készítsük el álmaink akváriumát? Hogyan készítsünk verseny akváriumot. ADA technikák, tippek trükkök egy harcedzett ADA expert prezentálásában
Előadók: Keymaker - "megmondóember" Balázs és jómagam

Tropica Workshop most először
Tropica dániai workshop beszámoló. Növényismeretek, tippek trükkök kezdőknek. A Tropica termékcsalád és a Tropica koncepció bemutatása.
Előadók: Nigro - Viktor - Cecska

ELOS Workshop - Akvárium berendezés
Az ELOS magyarországi bemutatkozása. A workshopon egy teljes ELOS szettet rendezünk be minden igényt kielégítően. A berendezést két kertészguru tartja majd. Cecska - Tibi, Attibva - Attila.
A berendezés közben áttekintjük az ELOS termékpalettát és kipróbáljuk azokat a termékeket ami növényes szemmel érdekes lehet számunkra.
Előadók: Cecska - Atti (Attibva) - Viktor

A jelentkezéseket hamarosan indítjuk :) Watch this space!
 
Na! Gondolom a workshop nem a kertész szakiknak szól, mivel azok már úgyis mindent tudnak. Nem is a Budapestieknek, hiszen az üzlet közelsége miatt ők akár naponta beugorhatnak eszmét cserélni. Kezdő, vidékiek.
Hóhó most látom csak, hogy én mindegyik kritériumnak megfelelek! Ugye? :happy:
 
Szívesen kipróbálnám magam egy ilyen iwagumi megmérettetésen :)

15 ember jelenzkezését várjuk majd. Hamarosan fellövöm a regisztrációt. Izgi lesz :)
Nigro-nak az az ötlete támadt, hogy az akváriumok ahogy elkészülnek gyorsan lefotózzuk őket, feltesszük a fórumra és a fórumozók mondják majd meg a nyertest, amit előben a helyszínen megosztunk a résztvevőkkel.:)
Így az otthon maradtak is részesei lehetnek a játékos versenynek. :cool:
 
Iwagumi challenge....Jól hangzik.
Lehet fát használni?:D Mert akkor lesz még egy jelentkező. (opti akváriumot még úgyse karcoltam;))
 
Remélem videó készül majd és azt közzé is teszitek...Gyanítom, hogy ez megint akkor lesz amikor nem érek rá....
 
Ugyan már kérdeztem, de nézelődők is mehetnek? Szurkolótábor azért mehetne nem? :D
Na jó, tudom hogy kicsi a hely, de azért pár lelkes néző talán még beleférhetne. :whistle:
 
Back
Oldal tetejére