• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. May 18 ] ELOS Workshop (Törökbálint)

Én is köszönöm a sok hasznos infót. Külön köszönet, hogy 2 füvecskét elültethettem és megtapasztalhattam, hogy milyen profi talajba ültetni. Hát nagyon jó. Könnyű és gyors. Nem is csoda, hogy olyan hamar el is készült minden. Felkészült volt a csapat!

Sajnos a következőn nem tudok ott lenni, de remélem lesz még az idén valami. Mondjuk nekem egy takarítós-nyírós hétvége is jöhet, az is új :) társadalmi munkába karbantartunk és közben tanulunk?
 
Ha elég érdeklődés egy karbantartós napra, akkor csinálhatunk egyet. Nyílván összekötnénk sok hasznos dologgal nem arról szólna, hogy robot van. Amolyan ADA Galéria szerű okosodjunk is és vegyünk részt egy profi karbantartásban, állag megóvásban :)

De addig is feltettem egy új képsorozatot a mai napon az ELOS aksiról. Íme:

ELOS Corner @ Green Aqua | Facebook

933997_261334964010100_1296629224_n.jpg


941877_261335324010064_2135017549_n.jpg


253256_261335297343400_737867528_n.jpg
 
Na szuper, akkor legyen ilyen karbantartós ws! Remélem semmi nem jön közbe :) lehet jobb lenne két turnusban 10-10 fővel?

Ennek az akinak jól áll a fekete :) az első képen a víz teteje a fénytől olyan "poros-hatású" ?
 
Egyébként viccen kívűl ez most teljesen jó. Voltak ellenérzések a szettel kapcsolatban aminek egy része még mindig jogos, de így egyben pazar. A fotók nem adják vissza a valódi szépségét. Egy belső térben megfelelő körítéssel teljesen ott van.

Közben lenyírtam a 240-es stemest. Csináltam oktató vidit :) Valamikor összerakom és feltöltöm.
 
Te mint szemtanu Hogyan értékeled milyen lett mára az akvárium?

Megmondom őszintén, hogy szombaton, frissen összerakva eléggé haloványnak tűnt a világítás. De most így háttérrel, kristálytiszta vízzel pazar, el is tudnám itthon képzelni. (y) Ez megint olyan, ami azonnal kész lett :D

Kitűnő munkát végeztek a fiúk :)
 
Nekem is nagyon tetszik, számomra kifejezetten előnyös a tetős megoldás, modern lakásban mutathat a legjobban :)
 
Gyerekek,ez nagyon állat ,akárhogyan akármikor ránézek a képekre mindig hüledezem,olyan szép.

A víz szép tiszta mintha valaki cserélt volna közben
Nem lehet hogy valaki kulcsot szerzett a bolthoz WS alatt és vasárnap betört "vizet cserélni"?:)
Az ELOS corner meg No1.(y)
 
Back
Oldal tetejére