• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. May 18 ] ELOS Workshop (Törökbálint)

Srácok ez a fa egy darabból áll?mert nagyon brutál jól néz ki,ja amugy nagyon szép lett az aki,már most nagyon ütős(y).Gratulálok fiúk.ELOS megirigyelheti ezt az akit:D
 
Srácok ez a fa egy darabból áll?mert nagyon brutál jól néz ki,ja amugy nagyon szép lett az aki,már most nagyon ütős(y).Gratulálok fiúk.ELOS megirigyelheti ezt az akit:D

Több darabból áll. A bal oldali egy jó nagy darab.
 
Csak azon csodálkozom,hogy hova tudott beférni még egy ekkora cucc a boltba?
Egyébként nagyon ütős lett az aki is és a sarok is.(y)


8750098085_df325d14e4_c.jpg
 
Csak azon csodálkozom,hogy hova tudott beférni még egy ekkora cucc a boltba?

Sok jó dolog kis helyen is elfér :)
Azért lassan csak pajszerral tudunk letenni egy zacsi talajt is :)

Köszi mindenkinek a visszajelzést. A késpbbiekben is dokumentáljuk majd a sorsát és jövőhéten csinálom majd egy totált is a boltról, hogy változott meg a látvány az új aksival
 
Sziasztok!
Ez megint egy gyönyörű akva lett-lesz. Sajnálom hogy nem lehettem ott, de ha legközelebb arra járok mindenképpen beugrok megnézni. Gratula!
 
Kicsit hasonlít Tibi régi nanojára, legalábbis nekem ez jutott róla eszembe.

Nem hiszem, hogy ez olyan óóóriása probléma lenne... talán még jobban is sikerült..

Egy klasszikust idéznék:

"- Elnézést a kifejezésért, ez nem véletlenül egy munkásőr gyakorló egyenruha?
- Emlékezteti rá?
- Nagyjából pont!
- Ugye? Ez viszont príma szövet!"

:p
 
Ha 3 hónap múlva is emlékeztetni fog rá örülni fogok neki, mert azt jelenti az akvárium szépen fejlődik :)
Szerintem Tibcsinél ez ilyen tudat alatti volt. Én is csak úgy láttam, hogy épp tegnap pörgettem át néhány régi akit és akkor láttam ezt a korábbi Tibi akváriumot is.
 
Nem hiszem, hogy ez olyan óóóriása probléma lenne... talán még jobban is sikerült..

Egy klasszikust idéznék:

"- Elnézést a kifejezésért, ez nem véletlenül egy munkásőr gyakorló egyenruha?
- Emlékezteti rá?
- Nagyjából pont!
- Ugye? Ez viszont príma szövet!"

:p
Azt is mindhatnánk, hogy a végeredmény olyan kis csalitos lett, szomszéééd! :D
 
Kicsit hasonlít Tibi régi nanojára, legalábbis nekem ez jutott róla eszembe.

5776007902_a4c026e56a_z.jpg


8750116731_3184bf6131_z.jpg
Komolyan nem direkt volt, már annyi akit (hardscape-t) csináltam, hogy megszokásból jött az ötlet, amint megláttam a fő vasfát, innen már egyenes út volt!!:cool:
Azért örülök, hogy jó pár embereben nyomot hagyott a kis 36 literes is, mert ezt a hasonlóságot megkaptam a berendezés végén is.:D
Azért nem lett ugyanaz, de tényleg hasonlít:ROFLMAO:.
 
Back
Oldal tetejére