• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

WORKSHOPOK - április május Green Aqua

Kérdeztétek az időpontokat és hogy lehet e nézőnek jönni.

Az időpontok véglegesítését jövőhét közepéig megtesszük. A Húsvéti szabadságok és a jövőhónapban megrendezendő két kiállítás is kicsit bekavart.
Szóval el kell osztanunk a hétvégéket.

Eredeti ötlet az volt, hogy minden workshop szombaton lenne zárás után. Ez most még működhet is. Április - májusra elosztva.

Kérdeztétek a néző lehetőséget pl az Iwagumi Contest esetén. A boltba csak korlátozott számban férünk el sajnos.
Ideális az lenne, ha szép időben akár az üzlet előtt lehetne legózni. De ahogy az utóbbi időben láttuk az időjárás elég kiszámíthatatlan.
Ha rendesen zuhog akkor midnenkit be kell terelnünk ott pedig nem lenne elég hely.

Szóval Iwagumi Contest esetén nézőnek max pár ember jöheet majd ha a boltba szorulunk.

Jó hír, hogy jövőhéten befut a dekorszállítmány így sanszos, hogy az Iwagumi contest lesz az első. Elviekben Manten és megkövesedett fa jön. Ha a dekorok készen állnak feldobjuk az időpontot.

3 ADA állvány, 3 opti aki, kis homokozó, hogy lehessen játszani.
Ha nem lesz elég dekorkő mert mondjuk túl nagyok, akkor a fa készlet is számításba jöhet. De mindenképp egységes anyaghasználatot fogunk majd értékelni.

Szóval locsoljatok, sonkázzatok, jövőhéttől masszív program és újdonság áradattal érkezünk :)
 
Addig is kedvcsinálónak egy iwagumi HAD-tól

483404_4913662834561_318871179_n.jpg
 
Kérdeztétek a néző lehetőséget pl az Iwagumi Contest esetén. A boltba csak korlátozott számban férünk el sajnos.
Ideális az lenne, ha szép időben akár az üzlet előtt lehetne legózni.
3 ADA állvány, 3 opti aki, kis homokozó, hogy lehessen játszani.

Nyilvánvalóan kinőtte a ZöldVíz projekt a helyiséget...

Ha nagyobb lakásban élnék, mint amekkora a bolt, már felajánlottam volna helyszínnek. Ha pedig kockázati tőkebefektető lennék, akkor pedig tolnám bele a tőkét erőteljesen. Sajnos egyik állítás sem érvényes rám, ezért itt szurkolok, hogy a Tropica fórumra még kapjak helyet. :)

G
 
Nagyon titokzatos ez a költözés projekt, ha ez már az új helyen lesz, alig várom, hogy lássam. Azért az egyértelmű, hogy egy ilyen technikai szentélyt nehezebb költöztetni, mint egy ruhaboltot, és komoly előkészítés kell a több millás aksik és lakóik gyors és biztonságos költöztetéséhez. De nagyon szükség van rá, ez szerintem nem kérdés.

OFF: ...és ha már a kockázati tőkénél tartunk, kevés olyan összetartó online közösséget láttam eddig, mint az akvakertész, és beszélünk róla vagy sem, durván AB társadalmi státuszú a csapat. Ergo többmilliós eszmei értéke van a fórumnak, és a GA-ról akkor még nem is beszéltünk. Figyelembe véve az urbánus, technokrata környezetben élő ember természetes környezet felé erősödő visszavágyakozását, ez a hobbi-iparág hosszú távon élni fog, és tőkebefektetés kérdése lesz, hogy ki fogja a jelenleg GA-nál jelentkező piaci prémiumot fölözni. Egy vállalkozás-ösztönző gazdasági környezetben, vagy egy IT iparágban az, amit a GA képvisel és letett az asztalra, egy full extrás business case. Én nagyon-nagyon szurkolok, hogy megmaradjon a GA szellemisége, teljes siker legyen belőle, és még utána is megmaradjon a GA szellemisége.
 
Mi? Ha? Mi ez a költözés? Már megint lemaradtam valamiről? :( Elköltöztök? Helyileg hova? Vagy rosszul értem?
 
Back
Oldal tetejére