• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Silent Beauty

Téged ismerve biztosan ez is pazar lesz, de nekem konkrétan a szívem szakadt meg azokért a káprázatos fissidens lombkoronás fákért. Én pont ilyent kértem a Jézuskától, de ismerve a tehetségem, még a nyuszi sem fog vele találkozni húsvétkor!
 
Téged ismerve biztosan ez is pazar lesz, de nekem konkrétan a szívem szakadt meg azokért a káprázatos fissidens lombkoronás fákért. Én pont ilyent kértem a Jézuskától, de ismerve a tehetségem, még a nyuszi sem fog vele találkozni húsvétkor!
Pedig a nyuszi szereti a zöldségeket :D
Valóban nem egyszerű szépen és alga mentesen tartani de ha sok időt rászánsz biztos megfogja hálálni :D
 
Jó látni, hogy inkább holland stílusúra váltasz, alig-alig találkozni ilyen aksikkal a fórumokon. Viszont a pogo-k nem fognak látszani szerintem, hacsak nem engeded fel őket elég magasra. :p
 
Jó látni, hogy inkább holland stílusúra váltasz, alig-alig találkozni ilyen aksikkal a fórumokon. Viszont a pogo-k nem fognak látszani szerintem, hacsak nem engeded fel őket elég magasra. :p
Sokáig nem fog megmaradni :D február március környékén jön egy teljes átalakítás :D
 
Back
Oldal tetejére