• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes ŞųɱɱęŗĻąŋᶁ

ßųŗŋęy

Legenda
Sziasztok!
Ezennel megnyitom új naplómat SummerLand néven ami hamarosan életre kel.
Bár közel vagyok a célhoz, még is messze... de ami eddig történt az az, hogy meglett életem első Opti-white üvege, megjött alá a szekrény is. Jelenleg szerelgetések folynak, a cuccok nagy része megvan de még hiányzik 1-2 tétel. Remélem mihamarabb sínen leszek és Dec. elején, közepén indítani tudok.
Hamarosan jelentkezem! :)
 
amúgy jó lett az állvány?
Alapvetően tök jó..... lenne, ha ki tudtam volna vonni egymásból rendesen két számot.
Nem tudom hol ba...tam el amikor kimértem, de sajnos az állvány pont kitakar egy villanykapcsolót. (Pedig még célzottan meg is kérdeztem tőled, hogy mekkora a legalacsonyabb állásban az állvány, és oda is mértem.) Mindegy, valamit mókolnom kell vele, hogy az állvány 10cm-rel beljebb kerüljön az akvárium két szélétől. Egyébként, ha eltekintek ettől a villanykapcsolós malőrtől akkor jó!
 
Alapvetően tök jó..... lenne, ha ki tudtam volna vonni egymásból rendesen két számot.
Nem tudom hol ba...tam el amikor kimértem, de sajnos az állvány pont kitakar egy villanykapcsolót. (Pedig még célzottan meg is kérdeztem tőled, hogy mekkora a legalacsonyabb állásban az állvány, és oda is mértem.) Mindegy, valamit mókolnom kell vele, hogy az állvány 10cm-rel beljebb kerüljön az akvárium két szélétől. Egyébként, ha eltekintek ettől a villanykapcsolós malőrtől akkor jó!
hát azért nem válaszoltam arra, mert megtaláltad a rajzot róla... ebből arra következtettem, hogy meg is van az eredmény. 🙂
 
hát azért nem válaszoltam arra, mert megtaláltad a rajzot róla... ebből arra következtettem, hogy meg is van az eredmény. 🙂
Az eredmény megvan, ezzel nem volt gond, de ha mondjuk egy 50 centis szakaszra te ráméred, hogy az kérem 40 centi, akkor ott nem a fallal meg az állvánnyal van a baj azt gondolom :D Szóval user error volt részemről, de megoldom. (Mondjuk azt sem zárom ki hogy két apagyeremostazonnal Pannimegintbánt tépiahajam és egyébkéntis ááááááááááá között sikerült ilyen pontosan mérjek :) )
 
Back
Oldal tetejére