• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Remotest Point of Land - Green Aqua bemutató akvárium

Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Szép lett ám:)
Várom már,hogy élőben is megtekinthessük :) :thumbup:
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

OFF:

tibicuk said:
Aki abban a nyavajában szenved,hogy beszedi az antibiot és úgy érzi nem használt,sőt,majdnem rosszabb,mint előtte,menjen vissza az orvoshoz,mert nagyon sokan kapnak tüdőgyulladást ennél a betegségnél.Én ismét elkezdtem cefetűl kökögni,úgyhogy holnap orvos.
[/size]

Csak megerősíteni tudom tibicuk hozzászólását. Én 1 hét antibiotikum szedése után jutottam el odáig, hogy muszáj elmennem tüdőröntgenre. Kiderül, hogy ball oldali tüdőgyulladásom van. Újabb antibiotikumkúra és 2 hét kötelező pihenővel szerencsére már túl vagyok rajta.

ui.: Érdemes inkább 1 plusz kört tenni a dokihoz, hisz a tüdőgyulladás már nem játék.

ON

Nagyon hangulatos képek. Balázs frenetikus! :)
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Fantasztikus képek, akik, bár csak élőben is láthatnám!! :thumbup: ;)
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Na jó egy utolsó kép egy jó ideig. Természetesen az akvárium bármikor megtekinthető a galériában.

Az UV-t a mai napon szedtem ki az akváriumból. Most 1 hét és 1 napos az aki. Az első alga attakkot lekezeltük. ;)

Jöhet az amano hadsereg, hogy őrködjön a zöld mezőre...

5395869195_48a7c5f1f6_b.jpg


zöld víz teljesen megszűnt. opálosságból még egy nagyon kicsi van, de már most is szép. :thumbup: :angel:
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

OFF:

Key, azt nem hiszem el, hogy otthon nincs akváriumod, mert betoltad az összeset a boltba! Láthatjuk a harmadikat/negyediket?
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

viktorlantos said:
Kellene még vagy 30db most hogy így szóba került. :angel:

Dobjatok már át ide is egy 6-7 darabot :lol:
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

A kövek elrendezésén mennyit kellett agyalni ? :) Bármikor visszanézek ebbe a topicba soha nem unalmas ugyanaz az 1 kép. :clap:
Lehet kapni pár új képet, kiraknám háttérnek :thumbup:
 

Az algával még picit küzdünk, de lassan jó lesz... Az aki elnevezése onnan jött, hogy ezek a megkövesedett fák a Kína-Mongólia határáról érkeznek hozzánk, a földgolyó tengertől legmesszebb (2600 km) fekvő pontja környékéről.
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

:wtf: :arrow: :| :arrow: ;) :arrow: :clap: :angel: :mrgreen:
olvadok
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

csodálatos..nem tudom mit is írhatnék... gratula! :clap: :thumbup: ;)
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Nagyon nagy LIKE!! :crazy: :thumbup: Azért itt is mennyit dob a képen a háttér. ;)
Arra kíváncsi lennék, hogy az álmaidban is így nézett ki amikor tervezted. Vagy azért ennyire nem mertél szépet álmodni? :angel:
 
Hehe, köszi srácok, hát valami ilyesmit gondoltam... Mondjuk volt időm végiggondolni. ;) Mint korábban írtam, azért volt nehéz ezekkel a kövekkel, mert határozottan a függőleges aranymetszési vonal fölé akartam emelni az "A" sziklát és mivel ez a kő-típus nem túl magas (sőt, inkább tömbös, "gömbformájú" darabokból áll) ezért nehéz - nagyon nehéz volt emelni, illeszteni, emelni, a vonalakat összekötni. De a legjobb játék az egészből, higgyétek el. :idea:

A lényeg mindig az, hogy vizuálisan legyen valami elképzelés, és ne hagyjuk, hogy beleszóljanak. :)
Na még egy kicsit algás közelit is bedobok, aztán majd csak ha kitakarítottuk. ;)

5556206611_46b8a3e4a0_b.jpg
 
Nem rossz.
Kíváncsi vagyok, hogy a cryptot hogy lehet majd kordában tartani.
Alattomos jószág. Egy szó nélkül átmászik a föld alatt az ellentétes sarkokba és kihajt.
Vagy nem cryptokat látok?
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Crypto (Crispatula var. Balansae és Wendtii 'Tropica'): van ADA ollónk és nem félünk használni. ;)
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Szuper kép!!! :thumbup: :clap:
A crypto a kövek között nagyon szép, szépen illeszkedik az elrendezéshez, de a háttérben lévő pár szál crypto nekem idegenül hat. ;) De legalább vannak benne halak!! :lol: :cool: ;)
 
Back
Oldal tetejére