• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Remotest Point of Land - Green Aqua bemutató akvárium

Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Cecska said:
De legalább vannak benne halak!! :lol: :cool: ;)
Amiket képtelenség (számomra legalábbis) közös úszásra bírni, egyszerűen nem lehet. Mintha macskát akarnál az "feküdj" parancsra megtanítani.

Szerintem nagyon szép lett Balázs, nekem tetszenek a kriptók is, nem tájidegen. :D
Viszont a téma címe még mindig "tervezés alatt".
 
Re: Full Opti-White ADA Setup - tervezés alatt

Hoppá hogy rendbe kaptátok ezt az akit. Gratula nagyon ütős lett... Jó hogy nem változtattatok az eredeti elgondoláson és marad a lilaeopsis. Így nagyon tetszik. Megy is háttérképnek... :thumbup: ;)
 
A Balansae nem marad így Tibi. Felnő majd a víz felszínéig és be fog sűrűsödni. Az a tervem, hogy egy ritkásabb, de összefüggő "függönyt" építsek majd vele - lássuk hogyan alakul...
 
Key megkérhetnélek benneteket, hogy csattintanátok egy olyan képet is amelyik nem fénylik be!
Úgy jobban mutatna a desktopon!
(csakúgy mint az előző hd felbontásos legyen! :D )

Egyébként nagyon szépen rendbe vágtátok az akit!
Igazából én ezt már teljesen el is temettem, végül ez lett a galériából a kedvencem!
Nagy húzás volt a kövek árnyékába helyezett Cryptók!Így utólagosan nézve hiányoztak onnan!
A háttér növényre viszont kíváncsi vagyok hogyan fog alakulni!

Milyen halak kerültek bele!?
 
Csodálatos hangulata van. Nekem pont az tetszik, hogy a cryptokat nem megszokkott módon használtátok, nagy bokrokban hanem csak finoman. Érdekes lesz a Balanese függöny. Nekem most nem hiányzik hirtelen de 95% hogy ha látom majd beleszeretek :lol:
 
Iszonyat komoly! Egyik kedvenc akváriumom, ha nem "A kedvenc". :clap: Elkerülte a figyelmem biztos, de milyen halak vannak benne? Talán kolibri és ?
 
stevo said:
Iszonyat komoly! Egyik kedvenc akváriumom, ha nem "A kedvenc". :clap: Elkerülte a figyelmem biztos, de milyen halak vannak benne? Talán kolibri és ?

köszike,
popondetta furcata, ottocinclus affinis, meg amano garnélák ;)
 
Elment az IAPLC nevezés ;)

remotestpointoflandcu.jpg
 
Gratulalok a 64. helyhez. Szep teljesitmeny, föleg ha azt nezzük Europabol hany ember jutott be a 100-ba.
(Szemely szerint en azert 50-be vartam az akvariumodat :) )
 
Köszi, de én nem szaladnék ennyire előre. :)
Pontosan tudom, hogy mit kellett volna picit másként csinálni... No majd jövőre. :)
 
Balázs nem tudom mit tudtál volna még másként csinálni, de a GA Shop egyik legszebb akváriuma (persze Viktoréval együtt! :thumbup: )
 
Ezzel a "teljesen tudom, hogy mit kellett volna másképp csinálni"-val én is így voltam. Ennek következtében állítottam be május közepén a versenyakvárium projectet, mivel nem voltam elégedett vele. Már két év óta mondom, hogy "na majd jövőre". Tudom butaság, de holmi első 200 vagy 500 nem boldogítana. 50 felett nem adom:)
Sok sikert az új scapehez.
 
Én ezzel továbbra is úgy vagyok, hogy az a lényeg, hogy valamit hozzon létre az ember, és ha lehet dobja be a világ legrangosabb eseményére, hogy megmérettessen. Ettől függetlenül az alkotás és a jobbra / szebbre törekvés hajt, egyszerűen örömömet lelem abban, hogy valami célt kitűzök magam elé. Maga a folyamat tesz elégedetté. Ha ez eredményekkel is jár, akkor csak annál jobb, de az melléktermék. A lényeg, hogy csináljunk valamit, hozzunk létre valamit.

Azt is tudom, hogy mivel igen különbözőek vagyunk, ez nem mindenkinek így fontos. A hétköznapokban rengeteg ilyen embert ismerek - és szeretek. Meg tudom érteni őket is, tisztelem és maximálisan elfogadom...
 
Grautlálok Balázs, szép eredmény egy hosszú "vajúdás" után. :)
laja said:
Már két év óta mondom, hogy "na majd jövőre". Tudom butaság, de holmi első 200 vagy 500 nem boldogítana. 50 felett nem adom:)
Nem boldogít, de sarkall és cselekvésre ösztönöz. Balázs se hagyta abba a kisakija után, pedig (tavaly??) az se végzett elől.
 
Gratulálok én is az eredményhez, nagyon szép! Már alig várom, hogy láthassam a versenyfotót is :thumbup: és a többi GA-s aki helyezéséhez is gratulálok nektek, szépen odatettétek őket :clap:
 
Én meg még nem is gratuláltam. Csúnya, rossz kislány. :oops:
Gratulálok a helyezéshez, szép eredmény tényleg. Jó látni, hogy szépen araszoltok feljebb, és feljebb azon a ranglistán. Sok sikert a jövő évi versenyhez is.
 
Back
Oldal tetejére