• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rejtélyes természet

Hát jó. Egy követ ajándékba kap az, aki tudja, hol készült a kép ;)
Mekkorát...? 😃 Mert a tengerjáró hajók kezdenek gyanúsnak lenni. 🤔 Illetve a parton az a vörös kupac sem a Dunára vall... Hacsak nem szakadt át a gát Almásfüzitőnél és a vörös iszap lett lefotózva... Horvát tengerpart?
 
Mekkorát...? 😃 Mert a tengerjáró hajók kezdenek gyanúsnak lenni. 🤔 Illetve a parton az a vörös kupac sem a Dunára vall... Hacsak nem szakadt át a gát Almásfüzitőnél és a vörös iszap lett lefotózva... Horvát tengerpart?
Ezért a tippért még kavics sem jár :)
 
Utoljára módosított:
Mekkorát...? 😃 Mert a tengerjáró hajók kezdenek gyanúsnak lenni. 🤔 Illetve a parton az a vörös kupac sem a Dunára vall... Hacsak nem szakadt át a gát Almásfüzitőnél és a vörös iszap lett lefotózva... Horvát tengerpart?
Azért sem lehet magyar víz, mert nincs rommá repedve a part menti járda :) De most már kíváncsi vagyok, úgyhogy ne add fel a tippelést :D "kicsit" amúgy ki van égve a képen a táj, így nem egyszerű feladvány :)
 
Bizony az. Csak azt nem tudom, hogy került az üvegbe. Akkor láttam először, amikor bontottam az emers kupacot. Akkor víz alá ment. Azt gondoltam kampec neki és garnikaja. (Bear Grills szerint elsőrendű fehérjeforrás🤣) ezek szerint ez a jószág bírja a vizet is. Lehet, hogy megalkottam a "szupergilisztát"...?
 
Back
Oldal tetejére