• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Rainbow Lake

Az mondjuk érdekes dolog, hogy a vadiúj 2260as eheimban nincsen nagy tömítőgyűrű és ázik a szobám megint (y) (ellenőriztem nem volt a dobozban)
 
Jelenlegi helyzet:
- 2080as krepa lett, folyik a fejegység, 3 nap alatt sem tudtam még helyrehozni, bekerül a helyére egy 2078as ideiglenesen :(:mad::(:mad::(
- növények megvannak, csak bedobáltam őket az akváriumba egyelőre
- napokban végleges ültetés lesz, meglátjuk milyen is lesz a scape
- automata vízcserélő rendszerhez megvan minden, elméletileg holnap lesz össze állítva
30528310152_829a43721c_c.jpgin progress, planting ahead by John Koncz, on Flickr
 
Utoljára módosított:
breaking news megint, bénaságom és nemértésem története a következő. Kötném be a széndioxidot, mert 3 évvel ezelőtt használtam utoljára, 2018ig nyomáspróbázott hatalmas nagy palack van, gondoltam azonnal bekötöm és jó lesz. Megnyitom, erre a buborékszámlálóban nem tudok mit számolni, nem jön semmi gáz, nézem, erre látom hogy már a reduktor sem mutat semmi nyomás, nuku, nada....Pedig ez egy 70%ig teli palack volt. Elképzelhető, hogy a pár év alatt egyszerűen kiszivárgott belőle az összes gáz?
 
breaking news megint, bénaságom és nemértésem története a következő. Kötném be a széndioxidot, mert 3 évvel ezelőtt használtam utoljára, 2018ig nyomáspróbázott hatalmas nagy palack van, gondoltam azonnal bekötöm és jó lesz. Megnyitom, erre a buborékszámlálóban nem tudok mit számolni, nem jön semmi gáz, nézem, erre látom hogy már a reduktor sem mutat semmi nyomás, nuku, nada....Pedig ez egy 70%ig teli palack volt. Elképzelhető, hogy a pár év alatt egyszerűen kiszivárgott belőle az összes gáz?
Lehet. Vagy letapadt a csap gumija. Nem volt ropogó hangja nyitásnál?
 
Back
Oldal tetejére