• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rejtélyes természet

De. ☺️ Arról képet holnap tettem volna fel. 😄 Várom a megfejtést. 😉
Ez felér egy megfejtéssel :D És remélhetőleg legalább többen utána néztünk, köszi ;)

Nem akarok terelni, de a bolharákkal mit csinálsz? Most ugrik be, hogy szerintem láttam már ilyet, úgy tíz éve volt. A Balatonban annyian voltak, hogy mindenki hozott ki magán párat...
 
Ez felér egy megfejtéssel :D És remélhetőleg legalább többen utána néztünk, köszi ;)

Nem akarok terelni, de a bolharákkal mit csinálsz? Most ugrik be, hogy szerintem láttam már ilyet, úgy tíz éve volt. A Balatonban annyian voltak, hogy mindenki hozott ki magán párat...
Ez tüskés bolharák, amit a Balcsiból néhány évtizede kiszorítottak a ponto-kaszpi bolharák fajok. Csak régen volt a balcsiban. A kisebbik tóba megy próbaképpen, ha megmarad tavaszig, akkor megy a nagyobbikba is. Azt olvastam róla, hogy gyakran együtt található a vízi ászkarákkal, azt pedig sikeresen adoptáltam a nagyobbik tó faunájához. Azért nem most szórom be oda, mert most túl sok és zabagép a szúnyogírtó fogasponty állomány. Tavasszal kevesebben lesznek. 🙂
 
Back
Oldal tetejére