• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Orinoco Flow - 80 l low-tech

totál tövig.
ismerős grillpálcikákból kötött egy csillagot, aztán arra kötött egy nagy halom weepinget. hát a fáig leszopogatták, bár nála akkorák a sziámik mint egy-egy ufo.
 
Akkor maranak az amanok és az oto-k az algaelleni harcban. Talán a sakurák besegítenek nekik?

Most a szerda szombati tápozásra álltam be, remélem ez is segíteni fog.

Privátban küldenétek tippet, hogy a III. vagy XIII. kerületben hol érdemes őket beszerezni? Sajna most nem tudok elzarándokolni a GA-ba. Köszi
 
Szia!
Nem kötözködés, pusztán kíváncsiság: A lily utánzatot miért így fejjel lefelé fordítva használod? Már több helyen is láttam, nem csak nálad, de miértet még nem olvastam róla. Nekem is ilyenem van, csak a hosszabb része van alul.
 
Szia!
Nem kötözködés, pusztán kíváncsiság: A lily utánzatot miért így fejjel lefelé fordítva használod? Már több helyen is láttam, nem csak nálad, de miértet még nem olvastam róla. Nekem is ilyenem van, csak a hosszabb része van alul.
Sejtelmem sincs. Így tűnt jónak, de már én is néztem, hogy lehet, hogy meg kéne fordítani. :)

Az áramlás irányítása miatt van lefordítva, ugyan így fordítgathatod oldal irányban is.
Ha meg lenne fordítva (felfele állna a szája) és lenne co2 akkor azt szépen ki tudná hajtani a víz fodrozódásával, de mivel nincs így nyugodtan megfordíthatod a lilyt, így egy kis + oxigént juttatsz az élőlényeknek.
Viszont figyeld meg az áramlást, hogy változik-e pozitív illetve negatív irányba (lesznek- e holt terek vagy nem).
 
Sziasztok! Mivel nálam a maradék 1 db nullázta le a létszámot, így most nem olyan sűrgős a sziámi vásárlás :(

Viszont RO vizet még mindig vennék, ha van valakinek fölös a III. XIII. kerületben :) Kb. 2 hetente kellene 40 liter.
 
Még nem is mondtam: beköltözött 6 amano garnéla és 4 oto, akik remélhetőleg kapnak maguk mellé még 2 menekült otot :)

Három amanonak már van is neve: Keksz és Kása a barátnőm a "keresztanyjuk" a férjem pedig Csótinak a keresztapja, mert szerinte úgy néznek ki mint a vizi csótányok :p pedig szerintem rettentő cukik, ahogy kavarnak jobbra balra az akiban, vagy ahogy a fán korzózva pakolják az algát a képükbe :D
 
Megérkezett a 2 felnőtt oto is :), mostmár 4 kicsi és 2 nagyobb tisztogat nagy lelkesen :) remélem minden rendben lesz majd velük, eddig az első pillanattól kezdve lelkesen munkálkodnak :D
 
Helló!

Túléltük 28 fokos vízzel a kánikulát! Remélem Ti is! Még jó, hogy nincs HC :)

A parvula a nyírás után eléggé megállt, remélem megmozdul...
 
A klóros víz miatt? Azt tapasztaltam, hogy az áradás miatt most extrémen klóroznak, szinte tejfehér a víz, de ha pihenteted és vízkezelőt alkalmazol, akkor ennek nem kéne gondot okoznia...

Valami más is közrejátszhatott ott...
 
csak úgy érdeklődnék, miújság Orinocoban? :)

Helló!

Megvagyunk, éldegélünk, csak iszonyat sok mostanság a meló. Nincs időm írogatni. Hamarosan túlesünk egy nagytakarításon (szaporodik az a fránya békalencse...) és akkor töltök képeket is!

Cs
 
Hamarosan túlesünk egy nagytakarításon (szaporodik az a fránya békalencse...) és akkor töltök képeket is!

Üdv, a Nap süssön Rád! Örülök hogy működsz, s várom a fotókat :D békalencse ölég invazív csávó, karbantartást igényel rendesen ... békalencsefőzelék? :eek:
 
Back
Oldal tetejére