• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech 88l

yerodin

Tapasztalt kertész
Sziasztok!

Bemutatnám low-tech, inkább halas akváriumom!
Az akvárium főleg kakadu sügereim, és a leendő projekthez kellő növények megtartása végett üzemel, a technikát is leginkább ehhez választottam meg. Azt hiszem még decemberben rendeztem át, hogy egy kicsit esztétikusabb legyen, na meg a berendezést, ültetést is gyakorolhattam.A fény sajnos elég kevés, ez a növényeken( főleg a narrowon) is látszik.

méretek:40x40x55
világítás:40W energiatakarékos izzó, 6500K
Szűrés: Tetratec ex600, aquael fan-1 besegítésnek
belső fűtő

Növények: Crypto. wendtii brown, green
Echinodorus tenellus
Anubias var. nana
Microsorum pt. narrow
Ludwigia sp.
Hygrophyla sp
Monosolenium tenerum
Christmas moss

Állatok:Kakadu sügér 1 pár
9db Fantomlazac
4db Neonhal
1db Oto.
2db Black molly

Egy-két fotó a tökéletesség igénye nélkül:
6926147533_e58ed08902.jpg

6780028640_99ca84f08d.jpg


A tükröződéssel sajnos nem tudtam mit kezdeni, ha van vmi ötletetek, ne habozzatok megosztani velem! :)
 
A tükröződéshez hozzászólva, próbálj időzítővel fotózni és közben takard ki a tükröződő részt egy sötét takaróval.
Amúgy tetszetős az aksid. :thumbup:
 
Szia yerodin!

Nagyon jól eltaláltad a szigetek arányát!

Ha a bal oldal bedúsúl, remekül fog mutatni!

Az Anubiast mire rögzítetted?

A.ttila
 
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! A low-techet a Co2 hiányára meg a fény mennyisége miatt írtam, a fényt egyelőre sajnos nem tudom növelni. :( A.ttila, köszönöm a dícséretet, a fény miatt sajnos elég lassan növöget jobb oldalon hátul a ludwigia, bal oldalon pedig a hygrophila, most sajnos nem is látszanak, mert vissza lettek vágva, hogy dúsuljanak. Bal oldalon az anubiasok a fára vannak kötözve, a picik lent meg csak a kövek közé szorítva, jobb oldalon az egyik tő egy vasfára van ránövesztve, ami szintén nem látszik, a másikat pedig az előbbi tartja lenn, de már az is engedett pár gyökeret az aljzatba.
 
Back
Oldal tetejére