• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low tech 30 liter

Azt a boltot én is ismertem. Jó kis minimalista, retró hely volt. Ott láttam először élóben leopárd dániót :)
A naplódat én is kíváncsian várom, ha rászánod magad :)
Sajnos a nejem várja legjobban, ugyanis előtte még le kell kövezzem azt a helységet, ahol az akva lesz. És ez a fő gond,
az akva indítása lesz majd a jogosan megérdemelt pihenés. :) :)
A napló amúgy dögunalom lesz, megy majd minden, mint a karikacsapás, az is lesz a címe: "Nagy pofa, hozzáértés" :) :) :)
 
Sajnos a nejem várja legjobban, ugyanis előtte még le kell kövezzem azt a helységet, ahol az akva lesz. És ez a fő gond,
Ismerős a dolog. Én otthon 3 éve felelőtlenül megígértem, hogy megcsinálom a villanyszerelést a melléképületben. Már régen elfelejtettem, de Ő még mindig emlegeti. Mondtam, hogy ha idáig tudott várni, akkor még 1-2 év már igazán belefér :)
 
Sajnos a nejem várja legjobban, ugyanis előtte még le kell kövezzem azt a helységet, ahol az akva lesz. És ez a fő gond,
az akva indítása lesz majd a jogosan megérdemelt pihenés. :) :)
A napló amúgy dögunalom lesz, megy majd minden, mint a karikacsapás, az is lesz a címe: "Nagy pofa, hozzáértés" :) :) :)
Na, ha már a cím megvan tessék elindítani :D itt úgyis mindenki mindenhez ért! majd szakértjük a burkolást is :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére