• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low tech 30 liter

Oszkár

Kertész szaki
Sziasztok!

Egy Low-Tech akváriumot szeretnék építeni, CO2 nélkül.

Ami a kérdés:
Milyen talaj, milyen növények, milyen világítás legyen, hogy biztosan jól működjön? Nyugodtan ajánljatok többet :)

Ami adott: 30 liter nanocube, Tetra EX 600 plus: 2L Matrix-al, Eheim skimmerrel kiegészítve. Garnélák.

Bálint Nagy

VIP kertész
Ha fellépsz a tropica oldalára, és megkeresed a növényeket, ami zöld színnel van jelölve, azokból szinte minden. És ha már tropica, lehet a talaj is az. :)

Oszkár

Kertész szaki
Köszönöm, a tropicát megtaláltam.

A greenaquában lehet valahogy CO2 nélküli növényeket keresni? Mert találtam olyat, hogy alacsony igényű növények, de azt megnyomva nem csak az alacsony igényűek jelennek meg, hanem minden féle.

Bálint Nagy

VIP kertész
Köszönöm, a tropicát megtaláltam.

A greenaquában lehet valahogy CO2 nélküli növényeket keresni? Mert találtam olyat, hogy alacsony igényű növények, de azt megnyomva nem csak az alacsony igényűek jelennek meg, hanem minden féle.
Én mindig úgy keresek, hogy összevetem a tropica és dennerle adatbázisát a GA kínálatával. Ez azért is ideális, mert imitt-amott vannak plusz infók a növényekről (pl. tropica videók). Én ezt a kutató munkát kifejezetten élvezem.

Oldal tetejére