• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Laikus Akvárium

Őt ajánlanám, ha már harcsa: (algázó kedves kis jószágok, sok növényes barátja)
http://www.greenaqua.hu/hu/ottocinclus-affinis.html
Nekem manados akváriumban vannak és nincs velük bajom.

De nekik nem kene valami fa az aksimba az emesztesukhoz?

Jópofa lett!
Manado elég vastag, ez jó. Seachem bacikat ne sajnáld minden vízcseréhez. 36 w fény kb jó, de az elején amíg nem stabil az aki, a világítási idővel óvatosan és, akár emelhetnéd feljebb is a lámpát egy kicsivel ha meg tudod oldani. Ezzel csökkentheted az algaveszélyt.
Easy Carbot is melegen ajánlom, növények meghálálják, algák nem szeretik ;).

Koszonom szepen!! Vizcseret mikor hanyszor mennyit kell?

Szerintem bájos egy kis akvárium!

Dekor miatt egy kicsit eltér a hardcore scaperek irányvonalától, de pont ez az érdekes benne!

(A nem víz alá való növényt szerintem szedd ki belőle, mert előbb-utóbb kipusztul.)

Koszonom szepen! Kiveszem mindenkeppen, nem akarom vizbe "fullasztani"! :)
 
IMG_3563.JPG IMG_3563.JPG IMG_3567.JPG Segitsetek kerlek!!

Van 10 neonhalam, es az egyik kulon valt, egesz nap kulon van, a viz tetejen van folyamatosan.
Valami baja lehet??! :(
 
Hány fokos a vized? Csak mert a betta igényli a meleg vizet a neon viszont kifejezetten a hidegebb vizet.
Akváriumot járattad mielőtt beköltöztek a lakók? Csapvízet kezelted valamivel? Inditó bacik?
 
25 fok van, persze jarattam, bacik is mentek/mennek a tobbinek semmi baja de o igy egyedul van, lathatoan nem normalis a viselkedese! Kajara ra sem hederitett direkt kiprobaltam. Nehanyszor levegot is vett.
 
Sajnos benne van a pakliban hogy egy-egy gyengébb egyedet túlságosan megvisel az áttelepítés. Így kép alapján én nem látok rajt semmit. Sajnos elő fordul az ilyen.
 
Akkor betegsegnek nincsenek jelen a kulso jelei?
3napja hoztuk oket, ma delelott vettem eszre hogy egyedul van, bar akkor nem volt a viz tetejen.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére