• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Laikus Akvárium

Bármi külső élősködője volt is,azt a sós fürdő le kellett,hogy vigye.Gyakorlatilag mindent lemar róla,ha sokáig hagyod benne,még a halat is. :)
 
Nálam olyan mértékben szaporodott el hogy Helena csigákat-Csigaevő csiga-kellett beszereznem. De azok legalább szépek. Tényleg nem okoz kárt,de ha sok van belőle akkor sok a kaki is.

Ritkán szaporodik túl??? Tapasztalatom ezt nem erősíti meg. A csigák azt én keresztem. Sajna.
 
Sziasztok! Nem szeretnem tulnepesiteni az akit, de olyan sivár az egész! A corykat ritkan latni, a betta szepen uszkal, es a neonhalak is mindig az aljan vannak ( ha eppen nem bujdosnak)

Tenyleg nem tehetek tobb halat az aksiba? Ha igen, akkor milyet?
 
most lett 2 pillango torpesugerem, es eloszor azt hittem hogy bantani fogja oket a fiu betta mert pozolt nekik, de most mar biztos hogy UDVAROL! Amint meglatja oket megy pozolni, tamadni egyaltalan nem tamad, inkabb oldalazva mutogatja magat nagyon vicces, de nem fognak elfaradni?? Abba hagyja vajon valamikor?

Nem tudta feltolteni a videot :/IMG_3903.PNG IMG_3904.PNG IMG_3905.PNG IMG_3906.PNG
 
Vettem uj halucikat, ok mar halisten a viz tetejen/kozepen uszkalnak.
A betta eloszor erdeklodott utanuk, de a gyorsasaguk miatt nem tudott veluk mit kezdeni, ezert rajuk unt.
Viszont nem emlekszem hogy milyen fajtak :( valaki valami tipp? :)
 

Attachments

  • IMG_3988.JPG
    IMG_3988.JPG
    189.8 KB · Megtekintések: 5

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére