• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kraken vacka

Nekem nagyon tetszik, ha egyszer rászánod magad, akkor szedd további kisebb részekre a HC-t, talán gyorsabban nőne, és nem algásodna :)
 
dekalabda00 said:
Nekem nagyon tetszik, ha egyszer rászánod magad, akkor szedd további kisebb részekre a HC-t, talán gyorsabban nőne, és nem algásodna :)

Köszi! :)
Igen... teljesen igazad van. Kicsit használni kéne a golyót amin a füleim vannak :crazy: !
Viszont azt hiszem mégsem szedem majd szét. Nemsokára készülök olló és egy vékony hegyű csipesz beszerzésére - ebből nyírás lesz! Elég magasak lettek azok a csomók, rájuk is fér már szerintem a fazonírozás.
Addig is hagyom érvényesülni a redeket. Elég jól teszik a dolgukat! 10-et helyeztem át.

...........................................................................................
(pár nap eltelt ami óta a fentieket írtam)

Azért egy csomót csak szétültettem.... beszélgettek órán ;) !
De a csipeszem miatt megint leizzadtam. Vastag az a nyavalyás.
 
Így több mint 2 hét elteltével (16.nap) úgy érzem, hogy a HC megerősödött eléggé ahhoz, hogy jöhessen az elmaradhatatlan amano gárda.
Pár napja mikor szétszedtem egy csomót láttam, hogy kb. 1-1.5cm-es gyökeret eresztett, gondolom a többi HC is hasonlóképp igyekezett megkapaszkodni - ebből gondolom, hogy "amano-kész" az aki.
Ha valaki tud egy megbízható forrást ahonnan beszerezhetők, ne fogja vissza magát és ossza meg velem privátban, amúgy megyek a megfelelő topikba nézelődni!
 
Back
Oldal tetejére