• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

Most lelkiismeret furdalást csináltál nekem :) . Még van az akváriumban :) de eléggé hányatott a sorsa, de szinte tényleg mindent túlélt :)

:) Nem volt szándékomban. Waltsad módszerrel, minden hókusz-pókusz nélkül kiválóan tartható a képen látható pici üvegben. Az már csak bónusz, hogy a csövek jó részét is meg lehet így spórolni.
 
:) Nem volt szándékomban. Waltsad módszerrel, minden hókusz-pókusz nélkül kiválóan tartható a képen látható pici üvegben. Az már csak bónusz, hogy a csövek jó részét is meg lehet így spórolni.
Attól tartok nem értelek, jó lovag...:) waltsad gondolom, t9 szótár csinálta. De mire gondoltál a csövek megspórolásán?
 
Attól tartok nem értelek, jó lovag...:) waltsad gondolom, t9 szótár csinálta. De mire gondoltál a csövek megspórolásán?

Ez elég offtopic.
Elgépeltem, Walstad módszerre (NPT, El Natural) gondoltam. Így, ilyen kis méretben tipikusan nem is kell szűrő bele, tehát csövek sem. A képeden látható növények általában remekül nőnek ilyen közegben.

Példa itt:
https://akvakertesz.hu/threads/10-l-ei-natural.8357/
 
Ez elég offtopic.
Elgépeltem, Walstad módszerre (NPT, El Natural) gondoltam. Így, ilyen kis méretben tipikusan nem is kell szűrő bele, tehát csövek sem. A képeden látható növények általában remekül nőnek ilyen közegben.

Példa itt:
https://akvakertesz.hu/threads/10-l-ei-natural.8357/
Oh, köszönöm, ezen már túl vagyok, de lehet, hogy átnézem és ha indítok még egy akváriumot, akkor ebből kikerülnek a csövek....mondjuk költséghatékony lenne :)
 
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogy mi lehet ez a növény? Anno egy GA-s növénnyel került be, nem szedtem ki, azóta mindenfelé nő.
noveny.jpg
Köszönöm!
 
Sziasztok. Van valakinek ilyen növénye? Mi a neve és hogyan tartja? Előre is köszi.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    272 KB · Megtekintések: 64
Sziasztok. Van valakinek ilyen növénye? Mi a neve és hogyan tartja? Előre is köszi.
Szia! :)
Hemigraphis repanda-nak tűnik, (kicsit sötét a kép és felülről is jó lenne egy fotó...) és ha az, akkor tartósan nem bírja víz alatt, lassan elpusztul.
 
Sikerült megtalálnom. Alternanthera sessilis. Nagyon keveset írnak róla. Több mint két hete van nálam, még gyökeret se eresztett, teljesen stagnál.
 
Back
Oldal tetejére