• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JPY1.000.000

Volt olyan állapot a költözésem után,két hét vízcsere és karbantartás kimaradással(ez tudjuk mit jelent egy friss indításnál)hogy nem lehetett belátni az akváriumba olyan algaréteg volt az üvegen,és finom pihe-puha ecset réteg borított mindent.Ekkor 10% esélyt láttam rá,hogy még lehet kezdeni valamit vele.
Most csak egy gyorsjelentés(jaja,tudom hogy x*r a kép)

Volt/lett:

M9xQgoi2TasCJnBZTwWZLoRX0y-zu-aN6_ojm4RaK4Eu=w1387-h965-no


Rs0Y5ItJG1MLAAVWVYwmUE9fQEoo6a_LZ6oVKNYorQ31=w1542-h1009-no
 
Nagyon baba! A fa rendezői jobb oldalra kinyúló ágain HC trónol? Valamint nálad nem volt probléma az emers részen penészesedéssel?
 
Nagyon baba! A fa rendezői jobb oldalra kinyúló ágain HC trónol? Valamint nálad nem volt probléma az emers részen penészesedéssel?

Köszi.Igen az ágakon HC van kötözve.Nekem cyanos szokott lenni időről időre a HM azért is van most csúnyán megkopasztva.sajnos egy idő után betömörödik és a pangó víz hozza a bajt.
 
Pont úgy mint bármi mást.Odateszed és körbetekered fonott horgászzsinórral,vagy damillal:D
Köszi egyébként!

Oks köszi!
Ismerôsnek ágat úgy mohásitottam hogy a fonott zsinórra tekertem a mohát szálanként, aztán lett az ágra tekerve. :D Tudom hogy beteg! :D
 
Szerintem, ha ezt meglátják a japók, akkor az egy millát még meg is fejelik valami szuper high-tech akvarista cuccal is!:)

Látom, a gurámi és a bohóccsuka is boldog az új luxus kéróban.

Klassz akvát raktál össze, nagyon szép, sok sikert hozzá!(y)
 
Back
Oldal tetejére