• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JPY1.000.000

Andravor

Főkertész
Ma hoztunk egy IAPLC-s tájékoztató füzetet a GA-ból.Asszony azt mondta,úgy rakjam össze ezt az akváriumot,hogy neki kell az a pénz:D

Hirtelen idáig jutottam.Jó ötletért hajlandó vagyok részesedést adni az 1millából;)

fg-YakanrLIG09a7HIStTx-puPOxpp9VeoJA_pTMul99=w1176-h787-no
 
Már a boltban is mondtam, hogy jó ez a fa, de fotózva még jobb. A kövekkel kezdenék még valamit.
 
Támaszd alá styrofoammal a fát és akkor tudsz játszani a kövekkel. A fa amúgy tényleg nagyon (y)
 
Első ötlet. A kék polifoam helyett legyen valami fekete agyagos aljzat. Ez remélem megért 10%-ot? :)
Amúgy a középső követ előrébb hoznám aztán mehet a talaj bele! Nem kell ezen sokat agyalni! Majd a növényesítéssel lehet játszani.
 
A kövekkel még sakkozok,de a kérdés az,hogy V alakú öblös elrendezés legyen(nekem kicsit már unalmas,mindenki ilyet csinál),vagy legyen egy "vonal"?az utóbbinál több lehetőség lenne a növényesítésben.

11665137294_086cf5ee5d_b.jpg


Ez szerintem tök jó! Egy kicsit megemelném hungarovellel a fát és a jobb utolsó hosszúkás követ beraknám a fa középen lefelé nyúló ága alá, a fa tövébe építenék egy dombot, körbe meg csak dekorhomok. Annyi, hogy előre pakolnám át a maradék kisebb köveket a jobb oldalról.
Az tuti, hogy a főág alá beraknék egy bazinagy csokor tridentet! :D
 
Na szóval célegyenesbe fordult a hardscape(Ne beszélj spanyolul Csoki!)

0s9AwleJzISy1cgiuqeYMSeobA9gVO98Uqs5kLRCT7W7=w1188-h795-no



Néhány info:

60*30*35 GA normál üveg.Van már ilyen nanom,ez is első osztályú minőség 35mély jobb lett volna,de most ez van...
Quad 2*24W függesztve Osram 865-ös csövek(lesznek,ez még a gyári hagyjuk kategóriásak)
Eheim 2028 1szivacs+5L Substrat Pro (bár ezt egy kicsit túlzásnak érzem,lehet,hogy lecserélem az Experience 250-re)
Tropica Plant Growth Substrate+ ISTA Plant Soil(ez van itthon) alá meg egy kis Africana maradék(nincs munkahely,spórolás van.Ilyenkor megnézi az ember mi van a szekrény mélyén:D)
Dekor homok(fogalmam sincs az új ADA homokokról,jöhetnek ötletek mi menne hozzá színben szemcseméretben.Esetleg más márka is)
 
Utoljára módosított:
A kövekkel kezdenék még valamit.

akkor tudsz játszani a kövekkel. A fa amúgy tényleg nagyon


Na igen a fát szerencsésen kitúrtuk,megérte a szállítmány után egyből bemenni.Viszont köszönöm,ha véleményezitek a kövek elrendezését is,mert azért mostmár szeretnék többet összehozni,mint egy jó dekor kiválasztása:)



Válasz fentebb;)(egyébként ja.Jobb lett volna egy 60*35*40,de ez volt nagyon baráti áron,és most sajnos ez volt a döntő)
 
Azert dob majd be azt a frenetikus fadarabot,kivancsian varom milyen is lesz novenyekkel,de biztosan ez is tettszeni fog;)
 
Fa nélkül ez így semmi, egy 20cm magas akiban jól is mutatna.
 
Back
Oldal tetejére