• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2019

Esetleg ide beírhatnátok, hogy ki az aki indul :)
Japánok az idei versenyt már a következő évi felvezetésére használják. Jövőre lesz 20 éves az IAPLC, Japán olimpia lesz akkor az egész ország fel lesz pörögve.

Szóval ki az aki idén is ott lesz a nevezők között? :)
 
Esetleg ide beírhatnátok, hogy ki az aki indul :)
Japánok az idei versenyt már a következő évi felvezetésére használják. Jövőre lesz 20 éves az IAPLC, Japán olimpia lesz akkor az egész ország fel lesz pörögve.

Szóval ki az aki idén is ott lesz a nevezők között? :)
En idén is indulok!Meg fotóznom kell,és a jövő heten nevezek!;)
 
Sajna nem kapok e-mailt!Nem tudok igy nevezni!:mad:
Amikor megcsináltad a nevezést az IAPLC fő oldalon elfogadta ? Kiírta hogy köszönjük a nevezését ?
Ha igen akkor valószínű a túlterheltség miatt nem megy még az email.
 
Amikor megcsináltad a nevezést az IAPLC fő oldalon elfogadta ? Kiírta hogy köszönjük a nevezését ?
Ha igen akkor valószínű a túlterheltség miatt nem megy még az email.
Odaig el se jutottam!
Elösször az e-mail cimet kel regisztralni,de nem küldtek e-mailt,igy nem tudok tovabb menni a nevezesi felületre!
 
Hát izé. 2000 jelentkező szokott lenni. ennek 70%-a mondjuk ebben a 2 napban intézi. Azaz max 700-at ma. Ráadásul különböző kontinensek, tehát a napszak el van osztva. Óránként 29 levél az egy vicc mennyiség. Egy telefonra felhúzok egy olyan szervert ami ezt kiszolgálja. Persze minden lehet. Magentonak is van egy olyan hátránya a sok előny mellett, hogy megeszik egymaga egy ügyféllel bármekkora szervert és nem fut mellette más. szóval léteznek kiszolgálók aminél szétteszed a kezed és csóválod a fejed. Csináltam már ütemezett levélküldést. Óránként 1000-et vállaltunk be, de az is lement 6 perc alatt egy olcsó szerveren.

Gyereknek most állok neki felrakni. Sajátomat már elintéztem, kíváncsi leszek.
 
Hát izé. 2000 jelentkező szokott lenni. ennek 70%-a mondjuk ebben a 2 napban intézi. Azaz max 700-at ma. Ráadásul különböző kontinensek, tehát a napszak el van osztva. Óránként 29 levél az egy vicc mennyiség. Egy telefonra felhúzok egy olyan szervert ami ezt kiszolgálja. Persze minden lehet. Magentonak is van egy olyan hátránya a sok előny mellett, hogy megeszik egymaga egy ügyféllel bármekkora szervert és nem fut mellette más. szóval léteznek kiszolgálók aminél szétteszed a kezed és csóválod a fejed. Csináltam már ütemezett levélküldést. Óránként 1000-et vállaltunk be, de az is lement 6 perc alatt egy olcsó szerveren.

Gyereknek most állok neki felrakni. Sajátomat már elintéztem, kíváncsi leszek.
nem hiszem hogy egy japánnak ez gondot jelent a mai nap!
 
Back
Oldal tetejére