• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2019

Nézegetem az AGA 2019 es kategóriáit.
Miért van az hogy minden versenyen minden évben elvesznek helyeket olyan indulóktól akiknek mindenben jobb az akváriumuk és adják oda olyanoknak akik még a low tech vonalban is épphogy elmennének.
Ez is egy nano kategória TOP 10 es gyöngyszem. :

6960.jpg
 
Nézegetem az AGA 2019 es kategóriáit.
Miért van az hogy minden versenyen minden évben elvesznek helyeket olyan indulóktól akiknek mindenben jobb az akváriumuk és adják oda olyanoknak akik még a low tech vonalban is épphogy elmennének.
Ez is egy nano kategória TOP 10 es gyöngyszem. :

View attachment 83908

Miért nem lehet ezeket pl egy klasszik (Eheim Classic) kategóriában szerepeltetni?
 
Az első picit határeset a mű nappal, azért erre is érdemes figyelni. Az ennyire extrém terep akváriumokkal szemben van egy ellenszenv. Ezt a vonalat picit szeretnék visszaszorítani a legtöbb versenyen.
Nem sok választja el, hogy egy vonatsín fusson keresztül a hegyek lábánál :) Egyébként felépítésben jó, de picit túl van tolva.

Andris akváriuma ellenben sokkal jobban növényes. Lehet ha nem lenne szimmetria jobban felfigyeltek volna rá.
 
Aztán itt van ez a két akvárium. Az egyik első a másik a top 10.

A másodikat a brazil versenyen pontoztam pár hete. Tök jó volt az erdő alsó fele megépítve, de az első helyezet perspektívikusan növényesített fáihoz képest pl nem természetesek a fák. Mennyivel jobb az első fotó növényesítése a dekorációkon.
Vagy talán az egész dekoráció jobban passzol egy erdős látványhoz, mint a régi jó red moor.

3290.jpg

4070.jpg
 
Back
Oldal tetejére